1

Sme na veľtrhu MSV a TIV Hardenberg

Tento rok vystavujeme ešte na dvoch špecializovaných veľtrhoch v zahraničí: Na veľtrhu TIV v holandskom Hardenbergu a na MSV v Brne predstavujeme naše rozsiahle portfólio komponentov.

02/18/2020
by Vanessa Dumke

Väčšina našich produktov je prispôsobená špeciálnym požiadavkám priemyselných závodov. Naše špecifické riešenia pre rôzne odvetvia predstavuje na dvoch špecializovaných veľtrhoch v zahraničí. Od 17. do 19. septembra sme na veľtrhu TIV v holandskom Hardenbergu. V Česku nás záujemcovia môžu prísť navštíviť na veľtrhu MSV v Brne od 7. do 11. októbra. V centre pozornosti je naše rozsiahle portfólio zahŕňajúce samostatné a pojazdové kolesá a kolieska, a dopravnú techniku v rôznych veľkostiach, materiáloch a konštrukčných typoch.

Tento mesiac oslavuje naša prvá zahraničná pobočka v holandskom Sprang-Capelle svoju desaťročnú existenciu. Zároveň s výročím sme od 17. do 19. septembra na odbornom veľtrhu inteligentného výrobného priemyslu, TIV v Hardenbergu. Predstavujeme tam nielen naše samostatné a pojazdové kolesá a kolieska, a dopravnú techniku, ale tiež to, ako možné zostaviť ich do individuálnych intralogistických riešení.

Trendy z branže na veľtrhu TIV Hardenberg

Okrem technických noviniek a aktuálnych trendov z branže sú na strojárenskom veľtrhu v centre pozornosti materiály, komponenty a technológie, ktoré sa podieľajú na produktovom procese. Okrem rôznych poskytovateľov technológií sú očakávané tiež odborné zväzy a inštitúcie duálneho a ďalšieho vzdelávania. Veľtrh navyše ponúka bohatý rámcový program s mnohými interaktívnymi seminármi a informatívnymi prednáškami.

Ďalšie informácie o veľtrhu TIV nájdete na: https://booking.evenementenhal.nl/de/tiv-technische-industriele-vakbeurs-hb-2019/hardenberg/exposant

Priemyselné riešenia na mieru na MSV

Dopyt po vysoko kvalitnej dopravnej technike momentálne rastie najmä v strojárenstve a vo firmách s podobnými požiadavkami. Odpovedáme naň v podobe našich špecifických riešení pre rôzne branže, ktoré v Česku predstavujeme na veľtrhu MSV v Brne od 7. do 11. októbra. Je jedno, či sa musia prepravovať ťažké, ľahké alebo malé predmety, pre každého zákazníka ponúkame vhodný komponent. Okrem toho sú naše riešenia určené aj pre údržbu alebo integráciu do existujúcich strojov a zariadení.

Medzinárodný strojárenský veľtrh patrí k najvýznamnejším priemyselným veľtrhom v strednej Európe a každoročne očakáva viac ako 1 600 vystavovateľov a 80 000 návštevníkov. Sú na ňom zastúpené všetky kľúčové oblasti strojárenstva a elektrotechniky. Tento rok sa záujem sústredí na priemysel 4.0 a digitálnu továreň. O veľtrh MSV sa tradične zaujímajú aj médiá. Akreditovaných je už 300 novinárov. Súčasťou veľtrhu je bohatý sprievodný program, ktorý pozostáva z odborných konferencií, seminárov a workshopov o aktuálnej technike a spoločenských, a ekonomických témach.

Ďalšie informácie MSV sú dostupné na oficiálnych internetových stránkach na: www.bvv.cz/de/msv