Veľtrh FMB: Predstavujeme našu novú sériu vidlíc

Na veľtrhu subdodávateľov pre strojárenský priemysel FMB v Bad Salzuflene predstavujeme naše nové vidlice série IHE. Pre strojárenské firmy, ktoré musia vo svojich montážnych a skladových halách prepravovať ťažké náklady, sú tieto komponenty našej série so svojou nosnosťou 700 kilogramov ideálnym riešením. Aj väčšina našich ostatných produktov je prispôsobená požiadavkám priemyselných závodov.

02/18/2020
by Vanessa Dumke

Veľtrh FMB: Predstavujeme našu novú sériu vidlíc

„Veľtrh v Bad Salzuflene je pre nás každý rok hrou na domácom piesočku a dobrou príležitosťou, ako prísť do kontaktu s firmami z východného Vestfálska,“ hovorí náš konateľ Uwe Eschment. Ako firma s tradíciou a spoluzakladateľ kooperačnej siete OWL Maschinenbau („Východovestfálské strojárenstvo“) chceme svojím zastúpením na veľtrhu posilniť našu prítomnosť v regióne.

S viac než 700 firmami a ich dodávateľmi nám veľtrh FMB ponúka veľký potenciál. Tomu zodpovedá aj rozsah ponuky zastúpených komponentov a systémov dopravnej techniky, ktoré sú prispôsobené potrebám našej branže.

Nové vidlice série IHE

Pýchou tejto ponuky sú naše nové vidlice série IHE. Vďaka svojmu zloženiu sú produkty tohto radu veľmi stabilné, takže ich je možné používať na prepravu ťažkých nákladov do hmotnosti 700 kg. Kvôli tomu sú vybavené otočnou hlavicou s dvojitým guľôčkovým ložiskom, tvrdenými ložiskovými panvami a silným zvislým čapom, ktoré sú vyrobené z lisovanej ocele a pozinkované.

Vidlice sú u nás dostupné vo veľkostiach 80, 100 a 125 mm. Eschment: „Doteraz existovalo len pár vidlíc z oceľového plechu, ktoré by kombinovali nízku konštrukčnú výšku s vysokou nosnosťou.“ V porovnaní s ostatnými systémami sú naše vidlice IHE menej zaťažované nárazmi.

Individuálne riešenia pre našich zákazníkov

Novinka je súčasťou nášho rozsiahleho portfólia komponentov, ktoré TORWEGGE vystavuje na FMB. „Je úplne jedno, či sa musia prepravovať ťažké, ľahké, veľké alebo malé predmety, pre každého zákazníka nájdeme vhodný komponent,“ hovorí Uwe Eschment.

V ponuke máme samostatné a pojazdové kolesá a kolieska, dopravnú techniku v rôznych veľkostiach, materiáloch a konštrukčných typoch, ktoré je možné zostaviť aj tak, aby vznikli individuálne riešenia. Pre údržbu ich je tiež možné integrovať do existujúcich strojov a zariadení.