O nás

TORWEGGE Geschichte

História našej spoločnosti

 

Čo pred viac ako 60 rokmi začalo v jednej garáži v Bielefelde ako obchod s kolesami a pojazdovými kolieskami, dnes dospelo na medzinárodného poskytovateľa systémových riešení pre intralogistiku. Prečítajte si o tom celý náš príbeh.

 

Náš príbeh
TORWEGGE übernimmt Verantwortung

Trvalá udržateľnosť a sociálna zodpovednosť spoločnosti Torwegge

 

Hýbanie budúcnosťou pre nás tiež znamená prevzatie zodpovednosti za spoločnosť a životné prostredie. Viac o našej zaangažovanosti sa dozviete tu.

 

Naša zodpovednosť

Naša misia

 

Budúcnosťou hýbeme my. Naším hnacím motorom je nepretržitá optimalizácia pohybu materiálov. V tomto prípade sme spoľahlivý partner v čoraz rýchlejšie sa krútiacom svete.

 

Naša misia
TORWEGGE Karriere Team

Byť alebo sa stať TORWEGGIÁNOM

 

„My“ v našej misii, to je viac ako 140 vysoko motivovaných a kompetentných zamestnancov. My TORWEGGIÁNI sme hrdí a vášniví, a na to existuje veľa dobrých dôvodov.

 

Stať sa súčasťou tímu

Služby

 

Prvotriedny zákaznícky servis pre nás znamená, že je Vám vždy k dispozícii jeden zamestnanec. Odborníci z celospolkovej distribučnej a predajnej siete Vám kompetentne a vášnivo poradia ohľadom kolies, pojazdkových koliesok, valčekov alebo komplexných dopravných zariadení. Tu sa dozviete, ako z toho môžete profitovať.

 

Náš servisný prísľub

Staňte sa partnerom

 

Hýbanie budúcnosťou si okrem silného mužstva vyžaduje aj silné partnerstvá. Čo pre nás znamená partnerstvo a aké výhody si ako partner užijete, sa dozviete v našom manažmente dodávateľov. Ak sa chcete predstaviť ako poskytovateľ služieb alebo dodávateľ, potom ste tu tiež správne.

 

Prejsť na manažment dodávateľov

Spoločnosť Torwegge v kocke:

Torwegge na mieste

Už dnes dodávame naše produkty do celého sveta a neustále pokračujeme v našej expanzii. Ďalej si môžete pozrieť, kde majú sídlo naše pobočky a distribuční či predajní partneri.

Oops, an error occurred! Code: 202009220330334c4fcd98