Šesť bodov pre TORWEGGE ako zamestnávateľa

TORWEGGE Karriere Team
1

Spravodlivé ohodnotenie podľa výkonu s mnohými firemnými benefitmi

2

Ploché hierarchie a vzájomná úcta na všetkých úrovniach

3

Moderne a ergonomicky zariadené pracoviská

4

Rozvoj zamestnancov smerom k samostatnému plneniu zodpovedných úloh

5

Isté zamestnanie vďaka našej etablovanej pozíciu na trhu po viac ako 60 rokov existencie

6

Inovatívne strategické zameranie orientované na budúcnosť a dynamický vývoj

Z know how – bude know why

Na dosiahnutie našich podnikateľských cieľov nepotrebujeme nič a nikoho viac ako angažovaných zamestnancov. Preto vítame každého, kto obohatí náš tím. Polia pôsobnosti sú v našej firme tak rozmanité, že zamestnávame ľudí s úplne odlišnými schopnosťami a záujmami: napríklad v montáži, technickom vývoji, skladovej logistike, predaji, účtovníctve a IT. Ako dynamický a rastúci rodinný podnik čas od času zavádzame aj nové profesie. Napríklad od leta 2018 poskytujeme vzdelanie tvorcom médií. Všetkým našim zamestnancom ponúkame dve veci: profesijnú výzvu a dobrú perspektívu.

 

Ako sa správne uchádzať o pracovné miesto

TORWEGGE Bewerbung
1

Pošlite nám svoju žiadosť o pracovné miesto e-mailom na Julia.schaefer(at)torwegge.de. Samozrejme budeme brať do úvahy aj žiadosti zaslané poštou, adresa znie Oldermanns Hof 6, 33719 Bielefeld, SRN.

2

Vaše kompletné podklady (motivačný list, životopis, vysvedčenie) vložte spolu do jedného súboru PDF s maximálnou veľkostou 7 MB.

3

Napíšte váš životopis tak, aby sme mohli rýchlo vytvoriť váš profil.

4

Najlepšie nás presvedčíte, keď bude autentickí a úprimní. Pošlite nám preto individuálnu žiadosť o pracovné miesto s výstižným motivačným listom.