Vodiace a pevné kolieska v online obchode TORWEGGE

Koliesko vznikne len poskladaním kolies a vidlíc. Na optimálne presúvanie ľahkých a ťažkých nákladov sú dimenzované naše vidlice pre najrôznejšie podmienky používania. Kolieska sú pritom k dispozícii nielen v ich štandardných vyhotoveniach, ale aj individuálne vyrobených variantoch vodiacich a pevných koliesok. V našom online obchode môžete objaviť obrovský výber TORWEGGE koliesok podľa vašich potrieb. Naši servisní pracovníci sú vám k dispozícii, ak si želáte získať ďalšie informácie o našich vodiacich a pevných kolieskach.

Ľahké až stredne ťažké kolieska

 

Pomocou našich ľahkých až stredne ťažkých sériových koliesok dokážete jednoducho presunúť ťažké priemyselné tovary z bodu A do bodu B. Pritom sú naše ľahké vodiace kolieska určené pre maximálne zaťaženie 400 kg a môžete ich upevniť pomocou platničky alebo zadného otvoru. Naše stredne ťažké vodiace kolieska naproti tomu prepravia náklady s hmotnosťou až do 700 kg a sú upevniteľné pomocou platničky. Naše kolieska sa taktiež vyznačujú dobrým pomerom ceny a výkonu, pričom si môžete vybrať medzi rôznymi vyhotoveniami.

 

K našim ľahkým až stredne ťažkým kolieskam

Ťažké vodiace kolieska až do 1,25 t

 

Aby ste dokázali prepraviť aj náklady s hmotnosťou do 1,25 t na koliesko, sú naše ťažké vidlice vybavené tvrdenými ložiskovými panvami. Tým sú tieto vodiace kolieska odolné proti nárazom a úderom. S cieľom vyhovieť vašim požiadavkám sú ťažké vodiace kolieska dostupné v rôznych vyhotoveniach. Ak by ste sa nevedeli rozhodnúť, ktorý model je vhodný pre váš účel použitia, radi vám pomôžu naši servisní pracovníci.

 

K našim ťažkým kolieskam

Kolieska pre vysoké zaťaženie do 10 t

 

Pomocou našich najsilnejších sériových vidlíc dokážete vďaka konštrukcii zo zváranej ocele transportovať náklady s hmotnosťou do 10 t na koliesku. Táto vysoká zaťažiteľnosť našich TORWEGGE koliesok pre vysoké zaťaženie vzniká zaistením hlavy vidlice pomocou prišraubovaného ťažkého stredového čapu, vďaka čomu sú veľmi robustné. V prípade takto vysokého zaťaženia by vodiace kolieska mali byť obzvlášť odolné proti úderom a nárazom, keďže naše produkty disponujú kužeľovými a axiálnymi guličkovými ložiskami. V našom sortimente nájdete rôzne variácie vodiacich koliesok prispôsobené každodenným potrebám vašej prevádzky.

 

K našim kolieskam pre vysoké zaťaženie

Nerezové kolieska

 

Nehrdzavejúce TORWEGGE nerezové kolieska z chróm-niklovej ocele sú optimálne chránené pred koróziou a dajú sa jednoducho vyčistiť. Pre použitia v oblastiach s vysokými alebo nízkymi teplotami ako pece a chladiarne sú vhodné najmä tieto vodiace kolieska, pretože sú vďaka svojej odolnosti proti teplotám chránené pred poškodením. Takto sa môžu kolieska bez váhania používať v zariadeniach s vysokými hygienickými nárokmi, ako sú potravinársky alebo farmaceutický priemysel. Naše vodiace kolieska sa podľa vyhotovenia vyznačujú nosnosťou až 1 t.

 

K našim nerezovým kolieskam

Prístrojové kolieska

 

Ak hovoríme o prístrojových kolieskach, myslíme tým vodiace kolieska s nízkou konštrukčnou výškou. Oblasť používania týchto vodiacich koliesok je rozmanitá, pretože ich môžete flexibilne zmontovať pomocou rozličných možností upevnenia. Sú ideálne na použitie pre nábytok v kancelárii alebo v domácnosti, pretože sa vyznačujú tichým a ľahkým chodom. Prístrojové kolieska sa preto upevňujú najmä na kancelárskych stoličkách. Pre vaše potreby vám ponúkame rozličné modely s rôznymi možnosťami upevnenia.

 

K našim prístrojovým kolieskam

Teplovzdorné kolesá a kolieska

 

Pre oblasti používania, v ktorých prevládajú výrazné rozdiely teplôt, sú naše teplovzdorné kolesá a kolieska vhodnou voľbou. Vďaka špeciálnej zmesi materiálov sú tieto kolieska podľa verzie vhodné pre teploty od - 40 °C až do + 300 °C a odolávajú extrémnym výkyvom teplôt. Obľúbenou oblasťou používania našich teplovzdorných pevných koliesok sú temperovacie a pekárenské pece. Pre potravinársky priemysel ponúkame aj pevné kolieska s vidlicami z ušľachtilej ocele.

 

K našim teplovzdorný kolesám a kolieskam

Vodiace a pevné kolieska od TORWEGGE vyrobené presne pre váš projekt

 

Vďaka použitiu špeciálnych materiálov sa naše kolieska vyznačujú vysokou nosnosťou a robustnosťou, čo z nich robí optimálny produkt na použitie v každej časti vášho podniku. Ak sa taktiež zaujímate o to, ktoré kolesá sa používajú pre naše kolieska, pozrite si náš ďalší sortiment. V prípade otázok o našom výbere vodiacich a pevných koliesok alebo nami používaných kolesách nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára. Spoločne nájdeme riešenie pre výzvy vo vašom podniku.