Kolieska

Kombinácia kolesa a vidlice sa označuje ako koliesko. Naše vidlice sú dimenzované pre rôzne podmienky používania, ktoré siahajú od nízkeho až po vysoké zaťaženie. Okrem našich štandardných kladiek ponúkame ďalšie individuálne vyrobené kombinácie. Pre ďalšie informácie sú Vám plne k dispozícii naši konzultanti v osobnom rozhovore.

Ľahké až stredne ťažké kolieska

 

Naše série ľahkých až stredne ťažkých kladiek sú určené pre dopravu priemyselného tovaru. Každé jednotlivé koliesko má pritom nosnosť až 700 kilogramov. Tieto kolieska sú k dispozícii v rôznych variantoch a majú výhodný pomer medzi cenou a výkonom.

 

K našim ľahkým až stredne ťažkým kolieskam

Ťažké kolieska do 1,25 ton

 

Pre dynamické zaťaženie až 1,25 ton na jedno koliesko sú naše vidlice v ťažkom vykonaní vybavené tvrdenými ložiskovými panvami, ktoré zaručujú odolnosť proti úderom a nárazom.  

 

K našim ťažkým kolieskam

Kolieska pre vysoké zaťaženie až 10 ton

 

Naše vidlice najsilnejších sérií sú vyrobené z oceľovej zváranej konštrukcie, ktorá odolá najvyššiemu dynamickému namáhaniu až 10 ton. 

 

K našim kolieskam pre vysoké zaťaženie

Nerezové kolieska

 

Nerezové kolieska sú odolné voči korózii a je teda možné ich bez obáv čistiť. Preto sú optimálne vhodné na použitie v potravinárskom a farmaceutickom priemysle a v mnohých ďalších odvetviach so zvláštnymi požiadavkami na hygienu.

 

K našim nerezovým kolieskam

Prístrojové kolieska

 

Ako prístrojové kolieska sa označujú kolieska s veľmi nízkou stavebnou výškou. Naše kolieska ponúkajú veľa možností pripevnenia podľa aktuálnej potreby a sú preto všestranne použiteľné.

 

K našim prístrojovým kolieskam

Teplovzdorné kolesá a kolieska

 

Všade tam, kde je mimoriadne chladno alebo horúco, budú naše tepelne odolné kolesá a kolieska tou správnou voľbou. V závislosti od vykonania sú určené pro teplotné rozmedzie medzi mínus 40 a plus 300 stupňov Celzia.

 

K našim teplovzdorný kolesám a kolieskam