Ergonomická optimalizácia sledu pohybov na pracovisku.

 

Dopravná technika slúži v prvom rade na efektívnu a ergonomickú prepravu tovaru a materiálu. Závesné dopravníky sú pre tento účel oveľa vhodnejšie než dopravníky umiestnené na podlahe. Naše robustné C-koľajnice predstavujú optimálne upevnenie pre závesné dopravníky, pomocou ktorých je možné prepravovať tovar, materiál aj ťažké náradie. Tieto systémy sú k dispozícii pozinkované alebo vykonané z nerezovej ocele.

 

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objednávka v našom e-shope

 

Tešíme sa, že máte záujem o naše závesné koľajnicové systémy. Navštívte náš e-shop. Tu nie len ušetríte 5 % za každú objednávku, ale aj získate prístup k všetkým údajom o produkte a výkresom CAD.

 

Závesné koľajnicové systémy v našom e-shope

Ergonómia práce v intralogistike

 

Ergonomické pracovisko podporuje zdravie a predchádza ochoreniam, ktoré majú často pôvod v nesprávnom držaní tela. Preto je nevyhnutne sa podrobnejšie zamerať na pracovné úkony vo firme. 

Demografické zmeny sa nevyhýbajú ani intralogistike. Rovnako ako v mnohých iných profesiách, aj v tomto pracovnom odvetví sa k tomu pridáva nedostatok odborných pracovníkov. Ochorenia svalov a kostrovej sústavy nie sú v tomto obore žiadnou výnimkou. 

Premýšľajte o tom! Náš tým Vám rád pomôže s lepšou ergonómiou Vašej intralogistiky!

 

Hneď konzultovať