Ľahké až stredne ťažké kolieska od TORWEGGE

Kolieska musia zvládnuť rôzne požiadavky ako nosnosť, aby bolo možné zabezpečiť bezpečný transport a zabrániť nehodám. Pre ľahké náklady vám ponúkame ľahké kolieska a pre náklady vo vyšších hmotnostných triedach sa perfektne hodia naše stredne ťažké kolieska. Objavte rozmanitosť koliesok na ľahké a stredne ťažké použitie u TORWEGGE!

Ľahké kolieska a ich vlastnosti

V TORWEGGE môžete objaviť rôzne varianty ľahkých a stredne ťažkých koliesok, ktoré sú vhodné pre rozličné oblasti použitia. Naše ľahké kolieska sú vybavené vidlicou z pozinkovaného oceľového plechu s hrúbkou 2 až 3 mm. Naopak u našich stredne ťažkých koliesok nájdete vidlicu z oceľového plechu s hrúbkou 4 až 5 mm. Vďaka tomuto navýšeniu sa zvyšuje maximálna nosnosť zo 400 kg na 700 kg, čo predurčuje stredne ťažké kolieska na použitie pre bremená s vyššou hmotnosťou. Naše stredne ťažké kolieska môžete na základe vysokého zaťaženia upevniť pomocou len jednej platničky na prepravovaný náklad. Naše ľahké kolieska si naproti tomu môžete úplne pokojne objednať so zadným otvorom alebo upevňovacou platničkou.

Ľahké a stredne ťažké kolieska sa vyznačujú rozmanitosťou a dobrým pomerom ceny a výkonu. Naše ľahké kolieska si môžete objednať vo verzii z celogumy, elastickej celogumy, polyuretánu alebo termoplastu s guličkovým, valčekovým alebo klzným ložiskom. Vďaka týmto vyhotoveniam sa vyznačujú mnohými prospešnými vlastnosťami. Po prvé je pre ne typický nehlučný chod a tlmia vibrácie. Po druhé vás presvedčia vysokou robustnosťou. Na rozdiel od ľahkých koliesok sú naše stredne ťažké kolieska vyrobené z polyuretánu, elastického polyuretánu, elastickej celogumy alebo polyamidu spolu s guličkovými ložiskami. Vďaka tomuto zloženiu získavajú dlhú životnosť a chemickú odolnosť.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objavte ľahké až stredne ťažké kolieska od TORWEGGE

 

Na základe rôznych variácií našich ľahkých až stredne ťažkých koliesok ich môžete bez problémov nasadiť v rozličných oblastiach vášho podniku. Nosnosť a robustnosť našich koliesok sa zvýši vďaka použitiu špeciálnych materiálov, čím vám zaručia bezpečný transport a dlhú životnosť. Ak vo svojom podniku prepravujte väčšie bremená, odporúčame vám ťažké kolieska do hmotnosti až 1 250 kg alebo naše kolieska pre vysoké zaťaženie do hmotnosti až 10 t. My z TORWEGGE vám ponúkame spoľahlivé a bezpečné transportné prostriedky.

Ak máte ďalšie otázky o našich ľahkých a stredne ťažkých kolieskach alebo o ďalších našich kolieskach pre vysoké zaťaženie, radi vám poradíme počas osobného rozhovoru! Spoločne s vami nájdeme vhodné riešenie pre váš nasledujúci projekt a tešíme sa na vašu správu!

 

Kolieska pre priemyselné aplikácie v našom e-shope