Nerezové kolieska od TORWEGGE

Potrebujete kolieska, ktoré budú bezchybne fungovať aj v neustále vlhkom prostredí? V tom prípade sú optimálnou voľbou pre vaše projekty naše nerezové kolieska, pretože vďaka vysokolegovanej oceli dokážete čeliť vysokej vlhkosti vzduchu, pare a kvapalinám po dlhšiu dobu bez známok hrdzavenia. Informujte sa teraz o nerezových kolieskach online na stránke TORWEGGE a vychutnajte si výhody koliesok odolných voči vlhkosti pre váš ďalší projekt!

Ľahké nerezové kolieska

Nerezové kolieska – dobré vybavenie a pozitívne vlastnosti

Naše nerezové kolieska sú vyrábané so závitovou alebo vodiacou vidlicou a môžete si ich objednať s dvojitým dorazom alebo upevňovacou platničkou. Okrem toho sú tiež dodávané v rôznych materiáloch ako plast, polyamid, guma alebo polyuretán a taktiež v rôznych farbách. Naše nerezové kolieska ochránia vašu podlahu pred zanechávaním stôp a zachovajú tak celkovo dobrý obraz. Okrem toho majú naše kolieska vďaka svojmu materiálu veľmi dlhú životnosť a sú maximálne odolné proti nárazom a oderu a vykazujú nízky valivý odpor. Ani použitie pri vysokých teplotách nepredstavuje pre naše nerezové kolieska žiadny problém. S naším rozsiahlym výberom koliesok nestojí vášmu nasledujúcemu projektu nič v ceste a môžete si vybrať koliesko, ktoré poskytuje pri posúvaní dostatočný komfort.

Okrem toho v našom sortimente ponúkame nerezové kolieska s rôznymi nosnosťami. Pomocou našich ľahkých nerezových koliesok môžete presúvať náklady s hmotnosťou od 100 kg do 400 kg. Pre náklady vyšších hmotnostných tried ponúkame naše ťažké kolieska s nosnosťou až 1 000 kg. Z týchto vysokých nosností už profitujú mnohé podniky, pretože je potrebné s ľahkosťou prepraviť neustále viac nákladov vo vyšších hmotnostných triedach. V našom objemnom sortimente nájdete aj vaše ďalšie nerezové koliesko pre dostatočné pohodlie pri posúvaní!

Ťažké nerezové kolieska

Oblasti použitia nerezových koliesok

Vďaka veľmi dobrým vlastnostiam materiálov našich nerezových koliesok sa tieto môžu používať v najrôznejších oblastiach a odvetviach podnikania. Vďaka vysokej odolnosti voči teplotám a vlhku sú maximálne obľúbené práve v priestoroch s dodržiavaním hygienických predpisov, kde sú čisté predmety zásadou. Materiál sa čistí a dezinfikuje veľmi jednoducho, čo z neho robí štandardné vybavenie nemocníc, výskumných ako aj priemyselných zariadení. Okrem toho sú tieto vlastnosti žiadané v potravinárskom odvetví, kde zohráva bezpečnosť potravín dôležitú úlohu. Nerezové kolieska taktiež dokážu odolávať podmienkam v chladiarňach a peciach a takto vám pomáhajú pri efektívnom vykonávaní procesov.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objavte kvalitné nerezové kolieska od TORWEGGE

 

Vyberte si správne koliesko pre váš projekt, a tak profitujte z mnohých hodnotných vlastností a dlhej životnosti! Aj v prípade koliesok ovplyvňuje účelné používanie dĺžku životnosti. S naším veľkým sortimentom nerezových koliesok dokážete optimálne zvládnuť procesy vykonávané za extrémnych podmienok ako vlhko alebo vysoké teploty. Objavte tiež naše kolieska pre vysoké zaťaženie do 1 250 kg alebo naše ľahké až stredne ťažké kolieska.

 

Ak máte pochybnosti, ktoré kolieska sú optimálne pre ktorú oblasť, nemeškajte a kontaktujte nás! Spoločne s vami naši odborníci nájdu vhodné nerezové kolieska pre váš nasledujúci projekt. Tešíme sa na vašu správu!

 

Nerezové kolieska v našom e-shope