S našim stavebnicovým princípom Vám zaistíme individuálny prívod energie podľa Vašich želaní.

 

Systémy C-koľajníc sa používajú tam, kde musia byť pracoviská napájané energiou. Z tohto dôvodu sú ideálnym riešením pre montážne práce na komponentoch. V TORWEGGE máte k dispozícii veľký výber systémov C-koľajníc, ktoré môžete optimálne prispôsobiť vlastným potrebám. Takto zvýšite nielen efektívnosť vašich pracovných procesov, ale podstatnou časťou prispejete aj k ochrane zdravia osôb pri práci. Teraz si vyžiadajte informácie od TORWEGGE!

 

Vysokokvalitné systémy C-koľajníc – inteligentný druh prívodu energie

So systémami C-koľajníc môžete svoje pracovisko jednoducho prestavať pri zachovaní nízkych nákladov. Či už v umyvárni, lakovni, montáži alebo čistiarni – naše systémy sa dokážu na základe zostavenia pomocou komponentov mimoriadne dobre prispôsobiť požiadavkám vášho pracoviska. Dostupné sú ako C-koľajnice a 90° oblúky. Posledný slúži na navrhnutie veľkých a malých zákrut. Okrem toho sú naše C-koľajnice dostupné v rôznych polomeroch a dĺžkach. Spojovacie časti dostanete, napríklad ako spojky koľajníc a držiaky koľajníc, ako aj ako jednoduché upevnenie. Spojky koľajníc sú vybavené hlavicou, skrutkovou aretáciou alebo závitovou tyčou. Na odolné upevnenie môžete spojky koľajníc tiež priamo privariť k držiaku.

 

V kombinácii s naším vozíkom na vedenia je váš systém najlepšie vybavený na napájanie vášho pracoviska energiou. Káblami a hadicami pohybujete pohodlne na plastových alebo oceľových vozíkoch na vedenia, takže zabránite prípadom zakopnutia. Prirodzene ho môžete vybaviť aj inými médiami. Na skompletizovanie vášho systému C-koľajníc sme pre vás tiež zostavili sortiment dopravných závesných systémov a koncových závesov odolných proti prasknutiu, ktorý vozík na vedenia bezpečne udrží v jeho polohe.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objednávka v našom e-shope

 

Systémy C-koľajníc sú optimálnymi pracovnými pomôckami v oblasti prívodu energie na pracovisku. V TORWEGGE nájdete všetky zodpovedajúce komponenty pre váš systém C-koľajníc. Okrem iného získate závesné koľajnicové systémy, transportné zariadenia a praktické zdvíhacie stoly, ktoré vám uľahčia manipuláciu alebo dopravu ťažkých predmetov.

 

Ak máte otázky alebo podnety k nášmu sortimentu pre spoľahlivý prívod energie, môžete nás kedykoľvek kontaktovať. Zanechajte nám jednoducho správu a my sa vám obratom ozveme. Prirodzene od našich odborných zamestnancov dostanete aj osobné poradenstvo.

 

Systémy prívodu energie v našom e-shope

Ergonómia práce v intralogistike

 

Ergonomické pracovisko podporuje zdravie a predchádza ochoreniam, ktoré majú často pôvod v nesprávnom držaní tela. Preto je nevyhnutne sa podrobnejšie zamerať na pracovné úkony vo firme. 

Demografické zmeny sa nevyhýbajú ani intralogistike. Rovnako ako v mnohých iných profesiách, aj v tomto pracovnom odvetví sa k tomu pridáva nedostatok odborných pracovníkov. Ochorenia svalov a kostrovej sústavy nie sú v tomto obore žiadnou výnimkou. 

Premýšľajte o tom! Náš tým Vám rád pomôže s lepšou ergonómiou Vašej intralogistiky!

 

Hneď konzultovať