Vyrovnanie výšok pri odovzdávaní výrobkov

 

Široká ponuka našich zdvíhacích stolov zvyšuje produktivitu Vašej výroby. Zdvíhacie stoly uľahčujú práci na najrôznejších montážnych pracoviskách, čím ergonomicky a bezpečne prispievajú k hladkému a efektívnemu nakladaniu a vykladaniu.

Robustné štandardné zdvíhacie stoly s dlhou životnosťou spolu s príslušenstvom a špeciálnou výbavou sú vhodné na použitie pre mnohé aplikácie. V prípade, že potrebujete vyššiu nosnosť a špecializáciu, môžete sa pri vývoji individuálnych zdvíhacích stolov spoľahnúť na naše dlhoročné skúsenosti. Pre našich zákazníkov sme napríklad realizovali ako pojazdné riešenia, tak aj ťažkotonážne zdvíhacie stoly s nosnosťou viac ako 50 ton.

 

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objednávka v našom e-shope

 

Tešíme sa, že máte záujem o naše zdvíhacie stoly. Navštívte náš e-shop. Tu nie len ušetríte 5 % za každú objednávku, ale aj získate prístup k všetkým údajom o produkte a výkresom CAD.

 

Zdvíhacie stoly v našom e-shope

Ergonómia práce v intralogistike

 

Ergonomické pracovisko podporuje zdravie a predchádza ochoreniam, ktoré majú často pôvod v nesprávnom držaní tela. Preto je nevyhnutne sa podrobnejšie zamerať na pracovné úkony vo firme. 

Demografické zmeny sa nevyhýbajú ani intralogistike. Rovnako ako v mnohých iných profesiách, aj v tomto pracovnom odvetví sa k tomu pridáva nedostatok odborných pracovníkov. Ochorenia svalov a kostrovej sústavy nie sú v tomto obore žiadnou výnimkou. 

Premýšľajte o tom! Náš tým Vám rád pomôže s lepšou ergonómiou Vašej intralogistiky!

 

Hneď konzultovať