Kúpiť online dopravnú techniku TORWEGGE

Pre efektívny tok materiálov v rámci podniku zaujíma dopravná technika významnú úlohu, pretože ovplyvňuje internú logistiku efektívnymi priebehmi procesov. Každá dopravná technika TORWEGGE je prispôsobená potrebám rôznych podnikateľských odvetví.

Vďaka komponentom ako valčeky, valčekové dráhy, valčekové koľajnice a guličkové jednotky, ktoré patria do dopravnej techniky, zažije vaša interná logistika a tým váš tok materiálov zvýšenie efektívnosti. Dodávame vám nielen jednotlivé produkty ale taktiež vám prostredníctvom našich dlhoročných skúseností pomáhame už pri plánovaní vášho projektu. Taktiež podľa vašich požiadaviek navrhneme individuálne prispôsobené komplexné riešenie. Aby sme mohli pri vás aktívne stáť aj pri komplexných používaniach v rámci vášho podniku, náš podnik zriadil obchodnú oblasť Intralogistic solutions, ktorá vám pomôže formou podrobnej expertízy.

Dopravná technika TORWEGGE vám pomôže jednoducho a rýchlo prepraviť váš transportovaný náklad a umožní tak efektívny priebeh procesu v rámci podniku. Aby mohli aj vaši zamestnanci pracovať efektívnejšie a bezpečnejšie, ponúkame vám tiež manipulačnú technológiu, ktorá ochráni vašich pracovníkov od prenášania ťažkých bremien. Ak by ste sa o tom chceli dozvedieť viac, informujte sa v časti s našou manipulačnou a dopravnou technikou.

Valčeky

 

Aby ste dokázali optimálne zvládnuť výzvy v rámci vášho podniku, vyrábame naše valčeky individuálne podľa vašich zadaní. V našom sortimente sú taktiež dostupné aj štandardné vyhotovenia. S našimi rôznymi úložnými dnami, úpravami osí, nátermi a vyhotovením rúrok máte veľa možností, ako zložiť optimálny produkt.

 

K našim valčekom

Valčekové dráhy

 

Použitím našich štandardných komponentov a vhodného príslušenstva získa preprava vašich nákladov vyššiu úroveň. Pre náklady vyšších hmotnostných tried ponúkame taktiež nákladné valčekové dráhy s cieľom rozvinúť optimálnu intralogistiku.

 

K našim valčekovým dráham

Dopravné kladičky

 

Valčekové koľajnice alebo spádové skladové police si pre svoju funkčnosť vyžadujú dopravné kladičky, a preto sú v našom sortimente k dispozícii v mnohých variáciách a v rôznych hmotnostných triedach. Takto si môžete aj vy nastaviť optimálny dopravný program.

 

K našim dopravným kladičkám

Valčekové koľajnice

 

S našimi nákladnými a paletovými valčekovými koľajnicami môžete presúvať ťažké prepravované náklady z bodu A do bodu B alebo využívajte naše malé kladičkové lišty pre spádové skladové police s cieľom jednoduchej prepravy transportovaných nákladov.

 

K našim valčekovým koľajniciam

Guličkové jednotky

 

Guličkové jednotky sú vhodné na jednoduchšiu manipuláciu s transportovanými nákladmi rôznych hmotnostných tried na stole s guličkovými jednotkami, a takto je možné efektívnejšie určiť smer nákladu.

 

K našim guličkovým jednotkám

Otočné vence

 

Prostredníctvom našich otočných vencov získate spojovacie prvky, ktoré prenášajú pohyb pri otáčaní – ako napr. pri nakláňaní venca. V prípade našich otočných vencov nezohráva veľkosť a hmotnosť žiadnu úlohu, pretože naše riešenia sú individuálne prispôsobené výzvam prepravy.

 

K našim otočným vencom

V prípade otázok o dopravnej technike TORWEGGE nás kontaktujte. Náš tím vám čo najlepšie poradí počas osobného rozhovoru alebo písomne e-mailom. Tešíme sa na vašu správu!