Vysokokvalitné dopravné kladičky od TORWEGGE

Dopravné kladičky sa postarajú o to, aby ste mohli svoje tovary presúvať optimálne a bez komplikácií. Často nachádzajú uplatnenie v rôznych transportných systémoch a používajú sa na valčekových koľajniciach, spádových skladových policiach a kladičkových dráhach. Kladičky s rôznou povrchovou úpravou pritom môžu niesť rôzne ťažké náklady. V štandardnom dodávateľskom programe TORWEGGE nájdete dopravné kladičky s priemerom od 28 do 120 mm vyrobené z rôznych materiálov s nosnosťou do max. 200 kg na dopravnú kladičku. Takto môžete individuálne konfigurovať naše univerzálne valčekové koľajnice, valčekové koľajnice Colli, paletové valčekové koľajnice a valčekové koľajnice pre vysoké zaťaženie a zaručene nájsť ideálne dopravné kladičky vhodné na použitie vo vašej prevádzke.

Náš sortiment dopravných kladičiek

Vďaka ich všestranným vlastnostiam môžete dopravné kladičky využívať na rôznych prepravných zariadeniach. Svoje využitie nachádzajú najmä v dopravných zariadeniach, v strojárstve alebo na miestach montáží, ako aj v mnohých ďalších oblastiach použitia. TORWEGGE dopravné kladičky sú dostupné v rôznych variantoch, okrem iného sú vyrobené z ocele alebo plastu a tiež sú vybavené guličkovými alebo klznými ložiskami.

Naše štandardné dopravné kladičky majú nosnosť až 200 kg a priemer od 28 do 120 mm. Môžete si tiež podľa vlastného uváženia vybrať materiál a rozhodnúť sa medzi plastom, gumou, čistou alebo pozinkovanou oceľou, polyuretánom alebo návlekom z PVC.

Dopravné kladičky z čistej ocele sa hodia najmä na prepravu veľmi ťažkých nákladov, pretože dokážu niesť náklad až do hmotnosti 200 kg a sú vybavené valčekovým ložiskom, zatiaľ čo na prepravu krehkých tovarov by ste si mali vybrať kladičky z gumy, polyuretánu alebo s návlekom z PVC.

Dopravné kladičky s náklonmi zabezpečia vedenie do strán tak, že kladičky zostanú vždy v strede.

Kladičky pre všesmerové valčekové koľajnice od TORWEGGE

Kladičky pre všesmerové valčekové koľajnice sa hodia najmä na prepravu ľahkých až stredne ťažkých tovarov a dokážu presunúť tovary do hmotnosti max. 120 kg. Odporúčame namontovať kladičky pre všesmerové valčekové koľajnice do hlavného prepravného zariadenia, pretože valivý odpor je vyšší na vedľajšom prepravnom zariadení. Kladičky pre všesmerové valčekové koľajnice dokážu prepravované náklady bez problémov a úplne jednoducho otočiť, rozdeliť, odsunúť a presunúť, pretože ich uhol natočenia môže dosahovať až 360°.  Naše kladičky pre všesmerové valčekové koľajnice TORWEGGE sa skladajú z polyamidu s hriadeľmi z ušľachtilej ocele. Puzdra valčekov sú vybavené rebrami, medzi ktoré sa vloží vždy po šesť všesmerových kladičiek.

Na prepravu krehkých tovarov vám odporúčame naše kladičky pre všesmerové valčekové koľajnice vyrobené z polyuretánu. Okrem toho u nás dostanete kladičky pre všesmerové valčekové koľajnice vyrobené z polyamidu. V prípade týchto kladičiek je každý jednotlivý valček vybavený štyrmi súdkovitými valčekmi a každý dvojitý valček ôsmymi dvojitými valčekmi, ktoré sú usporiadané do radu.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Vyžiadajte si dopravné kladičky od TORWEGGE

 

Na stránke TORWEGGE nájdete v našom rozsiahlom sortimente dopravných kladičiek zaručene variantu vhodnú pre vašu prevádzku. Okrem toho získate ďalšie príslušenstvo určené pre dopravnú techniku. Skombinujte naše dopravné kladičky s našimi valčekovými dráhami a vytvorte tak neprerušený tok prepravovaných tovarov.

 

Ak máte otázky o našich dopravných kladičkách alebo o iných produktoch z nášho sortimentu, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci vám radi kedykoľvek poradia! Tešíme sa na vašu správu.

 

Dopravné kladičky v našom e-shope