Objavte prístrojové kolieska od TORWEGGE

Prístrojové kolieska sa už stali neodmysliteľnou súčasťou každodenného života. Aj keď si to ešte neuvedomuje každý, v časoch každodennej pracovnej činnosti z kancelárie patria k štandardnému vybaveniu. V našom sortimente môžete objaviť najrôznejšie varianty prístrojových koliesok. Odlišujú sa svojou konštrukčnou výškou, typom upevnenia a materiálom. Okrem toho sa prístrojové kolieska vyznačujú svojou ľahkou presúvateľnosťou a chodom bez hluku.

Na základe rôznych možností upevnenia je možné kolieska používať rozmanitým spôsobom. Veľmi známym príkladom sú kancelárske stoličky, ale aj zariadenia v predajniach, medicínske prístroje, stojany na obrazovky alebo nábytok, ktoré využívajú prístrojové kolieska. Na všetkých miestach s nízkymi konštrukčnými výškami a potrebou presunu malých bremien poskytujú príjemný komfort pri posúvaní.

Objavte náš obrovský sortiment prístrojových koliesok

Prístrojové kolieska umožňujú vďaka svojej konštrukcii maximálnu pohyblivosť. Vďaka svojej štíhlej a ľahkej konštrukcii s vidlicou z plastu alebo oceľového plechu sa tieto ľahké až stredne ťažké objekty dokážu bez problémov pohybovať v interiéri rýchlo a bez vynaloženia veľkého úsilia. Na rýchly a precízny presun objektov z bodu A do bodu B môžete naše prístrojové kolieska bez váhania používať v ošetrovateľských a medicínskych priestoroch alebo v prípade zariadení určených do predajní a prevádzok.

V našom sortimente vám ponúkame rôzne varianty prístrojových koliesok, ktoré sa vyznačujú rôznymi konštrukčnými výškami, typmi upevnenia a materiálmi. Môžete u nás nájsť prístrojové kolieska s priemerom od 50 – 100 mm alebo 35 – 150 mm. Takto sa rozširujú možnosti pohybu a jednoduchého vedenia vyšších bremien. Prístrojové kolieska môžu byť vybavené vodiacou alebo pevnou vidlicou, čím dokážete manévrovať do všetkých smerov. Pri trasách s mnohými zákrutami sú vhodné najmä kolieska s vodiacou vidlicou. Najlepšie pohodlie pri posúvaní však získate kombináciou vodiacej a pevnej vidlice. Na bezpečnú prepravu sú k dispozícii prístrojové kolieska s vodiacimi kolieskami, ktoré sú vybavené brzdou alebo zaisťovačom. Tieto môžu zabrániť tomu, aby sa tovar odkotúľal alebo sa kolieska pri posúvaní otáčali iným smerom.

U nás nájdete prístrojové kolieska z plastu, polyamidu, gumy alebo polyuretánu. Vďaka tejto rozmanitosti materiálov sa tieto môžu používať v mnohých rozličných odvetviach a získate tak možnosť objaviť perfektné prístrojové koliesko pre váš nasledujúci projekt. Vyberte si koliesko, ktoré zodpovedá vášmu optimálnemu pocitu posúvania!

Objavte v TORWEGGE aj ľahké prístrojové kolieska a kolieska pre stoličky, ktoré sú prispôsobené špeciálnym požiadavkám na prepravu nábytku. Okrem toho máte na výber medzi pevnými kolieskami pre skrinky a rebríkovými kolieskami. Pevné kolieska pre skrinky sú užitočné pre nábytok, stroje a prístroje, pretože sa vyznačujú stabilizáciou smeru posúvania bez otrasov. Naproti tomu rebríkové kolieska poskytujú vďaka svojmu pruženiu pevné uchytenie podstavca k podkladu.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Prístrojové kolieska vysokej kvality od TORWEGGE

 

U nás nájdete kolieska s ľahkým a nehlučným chodom a tiež maximálnou pohyblivosťou na jednoduchý presun objektov. Naše prístrojové kolieska môžete nájsť vo verzii vodiacich koliesok, pevných koliesok alebo v ich kombinácii, čím si vytvoríte pohodlie pri posúvaní ušité na mieru vášho projektu. V našom sortimente nájdete taktiež nerezové kolieska, teplovzdorné kolieska a ľahké až stredne ťažké kolieska. Ak ešte máte otázky o našej objemnej ponuke prístrojových koliesok alebo našich ďalších kolieskach, kedykoľvek použite náš kontaktný formulár. Spoločne dokážeme vybrať kolieska, ktoré sú pre vás najvhodnejšie. Tešíme sa na vašu správu!

 

Prístrojové kolieska v našom e-shope