Pneumatiky od TORWEGGE

V rámci našich pneumatík je vám k dispozícii množstvo variácií. Pritom si môžete vybrať z rôznych priemerov kolies, telies kolies, hrúbok plášťov a druhov profilov. Na základe svojich vlastností tlmenia vibrácií sa pneumatiky optimálne hodia na prepravu krehkých tovarov a na použitie v priemysle. Získajte teraz u nás informácie o pneumatikách!

Vlastnosti

vlastnosti
  • šetrné k podkladu
  • tlmia vibrácie
  • nízky valivý odpor na nerovnom podklade
  • k dispozícii vo vykonaní, ktoré nezanecháva stopy
kvalita/typ dlážky
pevný a nerovný / drsný
pevný a hladký / rovnomerný
pevná a citlivá
mäkké a citlivé
nerovnomerné a voľné

Pozitívne vlastnosti pneumatík

Pomocou pneumatík je váš náklad chránený pred nerovnosťami, nárazmi, skokmi a údermi, pretože vďaka svojmu pruženiu dokážu tieto javy optimálne zachytiť a utlmiť . Takto môžete náklady z ťažkých hmotnostných tried bez problémov jednoducho a bezpečne transportovať po nerovných a nespevnených alebo hladkých povrchoch. Vďaka oplášteniu sa pneumatiky dokážu vysporiadať s rozličnými vlastnosťami podkladu a na chúlostivých podlahách nezanechávajú stopy.

Pri používaní pneumatík však musíte dodržiavať niektoré kritériá: Valivý odpor slabne so zväčšujúcim sa priemerom. Preto sa na nerovné a nespevnené povrchy najlepšie hodia veľké pneumatiky. Profil pneumatiky má priamy vplyv na tichý chod, kým drážkový profil poskytuje vysokú úroveň tichého chodu a vzniká menšie množstvo znečistení. Naproti tomu na nerovných podkladoch vás znovu presvedčí profil s výstupkami s dobrou priľnavosťou. Okrem toho je potrebné skontrolovať, na aké vozíky by ste chceli pneumatiky upevniť, pretože nie každé koleso sa hodí na každý vozík, keďže existujú rozličné typy upevnení.

Rozmanité možnosti použitia pneumatík

Pneumatiky nachádzajú svoje využitie v rôznych odvetviach. Obzvlášť často sa môžu pneumatiky vyskytovať na fúrikoch, ručných dvojkolesových vozíkoch, transportných vozíkoch alebo plošinových vozíkoch, pretože pomocou týchto transportných prostriedkov sa častejšie prepravujú ťažké náklady po nerovných a nespevnených podkladoch v exteriéri. V prípade vozíkov s bočnicami alebo pomocných kolies sa pneumatiky používajú na základe ich schopnosti pruženia.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Pneumatiky od TORWEGGE

 

Pneumatiky sú k dispozícii všade tam, kde je potrebný tichý jazdný komfort. V TORWEGGE nájdete obrovský sortiment pneumatík s valčekovými, klznými a guličkovými ložiskami v rozličných variáciách. Sami sa presvedčte o kvalitnom a výkonom opláštení pneumatiky a informujte sa o vhodných pneumatikách pre váš ďalší projekt!

Na prepravu nákladov v ťažkých hmotnostných triedach do 200 kg nájdete u nás aj neprepichnuteľné kolesá z penového polyuretánu. U takýchto kolies už nikdy viac nemusíte meniť zničenú dušu kvôli netesným miestam. S našimi kolesami pre vysoké zaťaženie vám tiež ponúkame alternatívu pre náklady s hmotnosťami nad 200 kg.

Ak by ste mali ďalšie otázky a chceli ste sa dozvedieť viac o pneumatikách, použite náš kontaktný formulár. Počas osobného rozhovoru spoločne nájdeme vhodné pneumatiky pre váš projekt.

 

Pneumatiky v našom e-shope