Hybné komponenty – rozhýbeme čokoľvek

Portfólio firmy TORWEGGE zahŕňa viac ako 39 000 rozličných hybných komponentov pre značné množstvo možností použitia. Paria k nim kolesá a kolieska, dopravná technika ako aj manipulačná a transportná technika. Naše produkty použijete vtedy, ak chcete náklady s ohľadom na vlastnosti cesty, chemické požiadavky a iné vplyvy na mieste používania efektívne premiestniť z bodu A do bodu B. Naše hybné komponenty sa z väčšej časti vyrábajú v Európskej únii, vďaka čomu sme schopní zabezpečiť vysoké kvalitatívne štandardy a krátke dodacie lehoty. Objavte teraz rozmanitosť produktov od TORWEGGE!

Rozmanitosť produktov hybných komponentov – kolesá a kolieska

 

Aby bolo možné s nákladmi vôbec hýbať, je potrebné použiť kolesá a kolieska. TORWEGGE ponúka množstvo kolies a koliesok v oblasti hybných komponentov pre rozličné účely použitia. Či už prístrojové kolieska, teplovzdorné kolieska, kolesá z celogumy alebo kolesá pre vysoké zaťaženie – u nás nájdete vhodné kolesá a kolieska pre svoju oblasť použitia. Viac ako 60 rokov skúseností v oblasti výskumu a vývoja a taktiež predaja nám umožňuje vyhodnotiť, ktoré hybné komponenty sú potrebné, aby bolo možné zvládnuť existujúce výzvy a danosti vo vašej oblasti použitia. Pritom sú vám k dispozícii naši odborníci, ktorí vám poskytnú kompetentné rady pri výbere vhodných produktov.

 

Viac o kolesách

Dopravná technika

 

Misia firmy TORWEGGE spočíva v zlepšovaní interného toku materiálu vo vašom podniku. S dopravnou technikou od TORWEGGE zaistíte väčšiu efektivitu a zároveň odbremeníte svojich zamestnancov. V časti hybné komponenty v rámci dopravnej techniky ponúkame rôzne valčekové dráhy, guličkové jednotky, dopravné kladičky, valčeky a omnoho viac. Ak hodláte používať dopravnú techniku vo svojej prevádzke, náš tím odborníkov sa o vás postará a bude vás sprevádzať počnúc poradenstvom cez plánovanie až po presun a uvedenie do prevádzky. V oblasti Intralogistic Solutions zostavujeme kompletné riešenia pre komplikovanejšie projekty. Požiadavky a potreby v podniku sú zároveň podrobené precíznemu preskúmaniu, aby bola vo vašom podniku integrovaná optimálna a vhodná dopravná technika.  

 

Viac o dopravnej technike

Markus Pilz, vedúci nákupu spoločnosti Gabriel

„Je naozaj vidno, že spoločnosť TORWEGGE má rovnakú filozofiu ako my:
zodpovedne jednať v záujme zákazníka.“

Xetto Arbeitsergonomie

Manipulačná a prepravná technika – naša ponuka

 

Ergonómia pri práci zohráva najmä v oblasti intralogistiky dôležitú úlohu s cieľom zaručiť pocit zdravia a pohody pre zamestnancov. Pri vývoji a výrobe hybných komponentov pre oblasť manipulačnej a transportnej techniky zohľadňujeme váš cieľ zlepšiť vnútropodnikový tok materiálu, čím dokážeme vášmu podniku ponúknuť pridanú hodnotu. Naše hybné komponenty vám pritom pomáhajú naprojektovať ešte efektívnejšie a ergonomickejšie sklady, výrobu a montáž. Naši odborníci vám radi poradia a spoločne s vami naplánujú dimenzovanie ergonomických návrhov pracoviska a možnosti zmysluplného využívania hybných komponentov. Pohrabte sa v našom veľkom sortimente C-koľajníc, závesných koľajnicových systémov, ťažných pružín a mnohých ďalších produktov manipulačnej a transportnej techniky.

 

K manipulačnej a transportnej technike

Javisková a divadelná technika a naše hybné komponenty

 

Hybné komponenty v rámci javiskovej a divadelnej techniky sa musia na základe daností vyznačovať špeciálnymi vlastnosťami. Na splnenie týchto špeciálnych požiadaviek máme v našom portfóliu produktov k dispozícii taktiež veľký výber špeciálnych koliesok, ktoré sa vyznačujú ľahkých chodom, nehlučnosťou a vysokou nosnosťou. Hybné komponenty sú napríklad potiahnuté matnou čiernou farbou, neodrážajú zdroje svetla, a preto môžu byť pracovné činnosti na plošine vykonávané bez ťažkostí. Od StageLifter cez Black- a Bluewheels až po špeciálnu transportnú techniku – u TORWEGGE nájdete množstvo kvalitných produktov na vaše účely použitia. Objavte teraz veľký výber!

 

Viac o našom sortimente javiskovej techniky

Zrealizujte projekt teraz pomocou hybných komponentov od TORWEGGE

 

Pomocou hybných komponentov je možné optimalizovať najrôznejšie prevádzkové oblasti. Vďaka veľkému sortimentu produktov od TORWEGGE budú pracovné procesy navrhnuté efektívnejšie a produktivita vašej prevádzky sa zvýši. Či už dopravnú techniku, kolesá a kolieska, divadelnú a javiskovú techniku alebo manipulačnú a transportnú techniku – máme vhodné riešenie pre váš projekt.

Ak máte otázky o našich produktoch zo segmentu hybných komponentov, naši odborníci z TORWEGGE vám radi poradia počas osobného rozhovoru. Spoločne nájdeme vhodné riešenie pre zlepšenie vášho vnútropodnikového toku materiálu. TORWEGGE naplánuje a zrealizuje váš projekt. Tešíme sa na spoluprácu.

 

Zum Kontaktcenter

Naše katalógy

 

Všetky produkty na jeden pohlaď v našich katalógoch. Jednoducho si ich stiahnite a nájdite to pravé!

Kolesá a kolieska

Dopravná technika

Manipulačná technika

Odpadová technika

Javisková technika

Katalóg na spracovanie rýb, hydiny a mäsa (DE)