Kolesá z termoplastu od TORWEGGE

Najčastejšia oblasť použitia kolies z termoplastu je priemysel a logistika, kde sa mnohé ťažké tovary musia transportovať z bodu A do bodu B. S kolesami z termoplastu získate alternatívu gumených kolies chrániacu zdravie, pretože neobsahujú polycyklické aromatické uhľovodíky (PAK), ktoré by mohli zhoršiť váš zdravotný stav. Popri tomto efekte majú kolesá z termoplastu podobné vlastnosti ako kolesá z gumy. Na rozdiel od nich sa však kolesá z termoplastu vyznačujú lepším chodom, nezanechávajú žiadne stopy a neobťažujú nosy citlivé na pachy vďaka svojmu neutrálnemu zápachu. V TORWEGGE nájdete obrovský sortiment kolies z termoplastu na každé použitie..

Pre zlepšenie pracovného prostredia majú naše kolesá z termoplastu tichší chod, ktorý znižuje hladinu hluku pri práci na príjemnú úroveň, a tak udržiava nízke akustické zaťaženie vašich zamestnancov. Vďaka tomuto efektu dokážu vaši zamestnanci koncentrovanejšie pracovať, čo vedie k lepšej výkonnosti. Kolesá z termoplastu tým vedú k zlepšeniu ochrany pri práci a zvýšeniu pracovného komfortu.

Okrem toho kolesá z termoplastu so svojím nízkym valivým odporom a lepšou manévrovateľnosťou umožňujú jedinečný komfort pri posúvaní a tiež lepšiu stabilitu pri preprave nákladov. Tým môžu vaši zamestnanci ľahšie a s malým vynaložením sily prepravovať náklady.

Na základe vašich vlastností vám kolesá z termoplastu umožňujú posúvanie a ťahanie nákladov, a pritom nie je potrebné podávať silový športový výkon, naopak vďaka nízkemu vynaloženiu síl a dobrej miere prenášania síl pri posúvaní sa vaši zamestnanci pri práci fyzicky šetria. Vibrácie spôsobené otrasmi sa neprenášajú na transportovaný náklad a umožňujú tiež ľahké ovládanie pri vysokom zaťažení.

Na základe svojej vysokej odolnosti proti nárazom sa taktiež optimálne hodia na prepravu nákladov s vysokými bremenami. Kolesá z termoplastu s klznými, valčekovými alebo guličkovými ložiskami sa pritom vyznačujú nosnosťou 40 – 220 kg na koliesko, čo z nich pri transporte vysokých hmotností robí lepšiu alternatívu kolies z celogumy. Taktiež pri chode nezanechávajú stopy.

Možnosti používania kolies z termoplastu sú obrovské na základe nanajvýš zaťažiteľnému a flexibilnému materiálu. Vlastnosti poskytujú vo verejnej preprave, v logistike, priemysle a práci veľkú výhodu s malými manévrovateľnými plochami, čo vedie k efektívnym pracovným procesom a tým šetreniu nákladov.

Vlastnosti

vlastnosti
  • tichý chod
  • nezanecháva stopy
  • vyššia nosnosť než plnoguma
  • odolnosť proti nárazom
  • nízky valivý odpor
kvalita/typ dlážky
pevný a nerovný / drsný
pevný a hladký / rovnomerný
pevná a citlivá
nerovnomerné a voľné
Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objavte obrovský výber kolies z termoplastu v TORWEGGE

 

S kolesami z termoplastu sa zlepšujú nielen transportné časy ale aj pohodlie pri posúvaní. Vďaka materiálom bez obsahu PAK látok je čo najlepšie chránené zdravie vašich zamestnancov a zabezpečí sa ochrana pri práci. S nespočetnými výhodnými vlastnosťami ponúkame kolesá z termoplastu v najrôznejších oblastiach používania. S našimi modelmi ste vy a vaši zamestnanci čo možno najlepšie vyzbrojení pre rozličné transporty, ktoré ponúka váš podnik. Získajte teraz u nás informácie o kolesách z termoplastu!

 

Ak potrebujete ďalšie kolesá a kolieska, prezrite si náš sortiment kolies z polyuretánu alebo pneumatík. Ak by ste mali ďalšie otázky o našich kolesách z termoplastu alebo našom ďalšom sortimente, kedykoľvek nás kontaktujte. Pomôžeme vám a spoločne nájdeme vhodné kolesá pre váš ďalší projekt!

 

Kolesá z termoplastu v našom e-shope