Polyuretánové kolesá od TORWEGGE

Prostredníctvom polyuretánových kolies získate „multitalent“ medzi kolesami, spája vlastnosti gumových, termoplastových a plastových kolies. Na základe toho sú polyuretánové kolesá elastické, vykazujú vysokú nosnosť a nízky valivý odpor. To umožňuje použitie na povrchoch s rozličnými vlastnosťami a vždy podľa zloženia použitie v rozličných oblastiach. Informujte sa teraz u nás o úžasných vlastnostiach polyuretánových kolies a presvedčte sa sami!

Optimálne vlastnosti pre každú oblasť použitia – polyuretánové kolesá

Na základe veľmi pozitívnych vlastností polyuretánových kolies, ako sú odolnosť proti nárazom a prerezaniu špicatými predmetmi, sa tieto kolesá perfektne hodia na použitie v priestoroch so spadom kovových hoblín. Polyuretánové kolesá sa obzvlášť hodia pri používaní na chúlostivých povrchoch, pretože sú oderuvzdorné a nezanechávajú žiadne stopy. Ale aj na hladkých, drsných, nerovných a voľných podkladoch sú polyuretánové kolesá výhodou, pretože sa svojím elastickým povrchom prispôsobia konkrétnym danostiam. Takto sa vysporiadate s každou štruktúrou a každým stavom a zvýšite manévrovateľnosť. Ak sú potrebné kolesá, ktoré vykazujú ešte lepší komfort pri jazde, odporúčame naše elastické polyuretánové kolesá, pretože tieto dokážu pomocou mäkšieho materiálu lepšie zachytiť nárazy, pričom je však nosnosť týchto kolies znížená. Z ich tichého chodu profitujú aj vaši zamestnanci používajúci tieto kolesá, pretože znižujú hlasitosť okolitého prostredia. Vysokou priľnavosťou dosiahnete taktiež dynamický chod, vďaka čomu môžete svoje tovary prepravovať obozretne a bezpečne.

Pre hygienické priestory sa hodia polyuretánové kolesá, pretože vďaka vysokej odolnosti pri umývaní ich jednoducho zbavíte nečistôt a baktérií. Okrem toho sú polyuretánové kolesá veľmi odolné proti olejom, tukom a chemikáliám, na základe čoho sú použiteľné v akejkoľvek oblasti logistiky a tá môže profitovať z ich pozitívnych vlastností.

Na základe nízkeho opotrebovania a taktiež nízkych nákladov na údržbu sa polyuretánové kolesá s obľubou používajú aj v rôznych obchodných oblastiach, v ktorých sa tovary transportujú. Z polyuretánové kolies profitujú veľké prevádzky, pretože im môžu ušetriť peniaze a zvýšiť hospodárnosť výrobných procesov.

Vlastnosti

vlastnosti
  • vysoká nosnosť
  • nezanecháva stopy
  • nízky oder
  • odolnosť proti nárazom
  • nízky valivý odpor
  • vysoká chemická odolnosť
  • odolnosť voči olejom a tukom
  • odolnosť voči prerezaniu kovovými trieskami
kvalita/typ dlážky
pevný a nerovný / drsný
pevný a hladký / rovnomerný
pevná a citlivá
mäkké a citlivé
nerovnomerné a voľné
Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Polyuretánové kolesá od TORWEGGE v online predajni

 

Polyuretánové kolesá sa používajú vďaka rôznym výhodným vlastnostiam v rozličných podnikových oblastiach. U nás nájdete obrovský sortiment vysoko kvalitných polyuretánových kolies s guličkovými alebo klznými ložiskami. Na základe svojej vysokej nosnosti je možné využívať polyuretánové kolesá rozmanitým spôsobom, čo vám dáva možnosť slobodne sa rozhodnúť, kde by ste ich chceli používať.

 

Ak potrebujete ešte iné kolesá a kolieska pre váš podnik, potom sa informujte o našich kolesách z termoplastu alebo pneumatikách. Ak by ste mali ďalšie otázky alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich polyuretánových kolesách, radi vám poradíme počas osobného rozhovoru. Spolu nájdeme vhodné kolesá pre vaše projekty. Tešíme sa na vašu správu!

 

Kolesá z polyuretánu v našom e-shope