Objavte kolesá pre vysoké zaťaženie od TORWEGGE

Pomocou TORWEGGE kolies pre vysoké zaťaženie môžete optimalizovať svoju ťažkotonážnu prepravu po hladkých cestách, pretože tieto kolesá sa vyznačujú nosnosťou 10 000 kg na koleso. Aj pri použití v extrémnych podmienkach poskytujú naše kolesá pre vysoké zaťaženie svoj výkon na 100 %. Vďaka vysokej kvalite našich kolies ich môžete používať aj pri teplotách od - 100 °C do + 600 °C. Informujte sa teraz o našich kolesách pre vysoké zaťaženie a urobte váš ďalší transport bezpečnejším.

Vlastnosti

vlastnosti
  • vysoká až najvyššia nosnosť
  • robustnosť
  • extrémna tepelná odolnosť
  • nízky valivý odpor
  • ľahký chod na hladkých podkladoch
kvalita/typ dlážky
pevný a hladký / rovnomerný
kolajnicový systém

Kolesá pre vysoké zaťaženie a ich špeciálne znaky

Pri transporte nákladov z vysokej hmotnostnej triedy sú stabilné kolesá základom pre bezpečnú prepravu. Prostredníctvom kolies pre vysoké zaťaženie, ktoré vykazujú hmotnosť 10 000 kg na koleso, nie sú veľké záťaže žiadnym problémom. Naše kolesá zo šedej liatiny dokážu jednoducho transportovať náklady s hmotnosťou až 1,2 t. Vďaka svojej vysokej ťažnosti a vysokej chemickej odolnosti sa s obľubou používajú v mnohých oblastiach. Našu špeciálnu sivú liatinu pritom starostlivo odlievame a zušľachťujeme ju odstránením výronkov a záverečným ochranným lakovaním. Kolesá pre vysoké zaťaženie celé vyrobené z ocele sú dimenzované pre najväčšie hmotnostné triedy, pretože majú nosnosť 10 000 kg na koleso. Tieto kolesá sú elektricky vodivé a majú mierne naolejovaný povrch.

 

Mimoriadne presvedčivé sú kolesá pre vysoké zaťaženie celé vyrobené z ocele, a to svojím nízkym valivým a rozbehovým odporom, ako aj ľahkou manévrovateľnosťou s vysokými záťažami. Preto sa tieto kolesá s obľubou používajú pri vysokých jazdných rýchlostiach. V prípade hladkých podkladov je zaručený ľahký chod. Kolesá pre vysoké zaťaženie sa vyznačujú svojou dobrou odolnosťou, ale aj optimálnou použiteľnosťou v exteriéri. Ponúkame naše TORWEGGE kolesá pre vysoké zaťaženie ako kolesá zo šedej liatiny alebo ocele s klznými alebo guličkovými ložiskami.

Miesta použitia kolies pre vysoké zaťaženie

Kolesá pre vysoké zaťaženie sa nachádzajú všade tam, kde je potrebné prepraviť ťažké transportné náklady. Po prvé sú zastúpené v leteckej a vesmírnej technike, pri stavbe tunelov a baníctve, konštruovaní vozidiel a v strojárstve, po druhé aj v bezpilotných transportných systémoch. Kolesá pre vysoké zaťaženie sa ale ideálne hodia aj pre veľké lešenia a žeriavy, ako aj pre priemyselné zariadenia.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Vyžiadajte si kolesá pre vysoké zaťaženie od TORWEGGE

 

Ak potrebujete kolesá pre vysoké zaťaženie pre náklady z vysokých hmotnostných tried, ktoré tiež dokážu odolávať extrémnym teplotným podmienkam, sú naše kolesá perfektnou voľbou pre váš projekt. Kolesá pre vysoké zaťaženie zabodujú nielen svojimi vlastnosťami, ale nachádzajú svoje využitie aj v mnohých známych odvetviach. Ak potrebujete kolesá na prepravu chúlostivých nákladov alebo prepravu v exteriéri, informujte sa o našich pneumatikách. Ak uprednostňujete kolesá z gumy určené pre ťažké náklady, prostredníctvom našich kolies z celogumy vám ponúkame to správne riešenie pre vás. Ak máte ďalšie otázky o našich produktoch z oblasti dopravnej techniky, nemeškajte a kontaktujte nás. Počas osobného rozhovoru alebo zaslaním e-mailu nájdeme vhodné koleso pre váš projekt. Tešíme sa na vašu správu!

 

Kolesá pre vysoké zaťaženie v našom e-shope