Plastové kolesá vyrobené u TORWEGGE

Plastové kolesá sa často používajú vo farmaceutickom a potravinárskom priemysle, pretože teleso kolesa a pojazdové plochy sa ľahšie čistia, a takto je možné zachovať vysoký hygienický štandard. Tieto kolesá môžu zabodovať svojím ľahkým chodom a dobrou ovládateľnosťou. Ponúkame vám rozsiahly sortiment plastových kolies z polyamidu a polypropylénu. Informujte sa teraz u nás!

Plastové kolesá a ich rozmanité oblasti použitia

S plastovými kolesami získate kolesá s pestrou použiteľnosťou. Polyamidové kolesá dokážu prepraviť bremená s hmotnosťou až 6 t a okrem toho sú tiež odolné voči nalomeniu. Polypropylénové kolesá naproti tomu sa môžu bez problémov používať v prostredí s nasadením chemikálií, pretože tieto plastové kolesá sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti pôsobeniu kyselín a lúhov. Plastové kolesá z polypropylénu majú nosnosť až 700 kg a môžu sa tiež používať v priestoroch s vysokými teplotami až do 350 °C.

Tichý chod plastových kolies z polypropylénu a polyamidu je obzvlášť výrazný na základe minimálneho valivého odporu. Slúžia na bezpečnú a šetrnú prepravu vašich nákladov v akejkoľvek oblasti. Na mäkkom podklade a pri nízkom zaťažení môžu presvedčiť plastové kolesá s nehlučným chodom, čo vytvára pohodlnejšie pracovné prostredie pre vašich zamestnancov.

Vďaka svojej vysokej odolnosti pred teplom, zaťažiteľnosti a dobrej ovládateľnosti sa plastové kolesá s obľubou používajú v rozmanitých oblastiach logistiky a môžu byť veľmi jednoducho a flexibilne zapojené do výroby. Ich vysoká oderuvzdornosť vedie k dlhej životnosti, čo z nich robí mimoriadne obľúbené bránové kolieska.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Plastové kolesá od TORWEGGE

 

Ponúkame vám veľký výber polyamidových a polypropylénových plastových kolies s valčekovými, klznými a guličkovými ložiskami. Vďaka svojim kvalitným a výkonným pneumatikám budú vyhovovať požiadavkám vašich projektov. V TORWEGGE vyrábame plastové kolesá špeciálne pre vaše projekty. Informujte sa teraz o našom rozsiahlom sortimente plastových kolies!

 

Pre projekty, pri ktorých potrebujete kolesá a kolieska s vysokými nosnosťami, vám odporúčame aj naše polyuretánové kolesá, ktoré sa používajú v mnohých oblastiach použitia. Pre citlivejšie podlahy vám naopak ponúkame naše pneumatiky, ktoré sa optimálne prispôsobia danostiam podkladu a tak vám umožnia bezpečnú prepravu.

 

Ak máte ďalšie otázky o plastových kolesách alebo potrebujete viac podrobností, radi vám poradíme počas osobného rozhovoru. Jednoducho využite náš kontaktný formulár a spoločne nájdeme perfektné koleso pre váš ďalší projekt.

 

Plastové kolesá v našom e-shope