Náš sortiment TORWEGGE kolies

Výber kolies a koliesok je ohromný, pretože sú dostupné v rôznych vyhotoveniach. V prípade kolies zohráva významnú úlohu behúň, bandáž a telo kolesa, ako aj uskladnenie, pretože tieto vlastnosti významne ovplyvňujú valivý odpor a nosnosť. Aj prostredie, ako cesty a chemické podmienky, za akých sa kolesá používajú, je pri výbere kolies rozhodujúce.  Preto vám ponúkame kvalitné TORWEGGE kolesá z celogumy, termoplastu, polyuretánu, plastu alebo ako kolesá pre vysoké zaťaženie a pneumatiky v našom online obchode.

Kolesá z celogumy

 

Naše TORWEGGE kolesá z celogumy sú ponúkané na ich ľahké a ťažké použitie v najrôznejších oblastiach použitia. Po prvé sú všestranne použiteľné v interiéri, po druhé v exteriéri. Aby boli vaše tovary chránené pred otrasmi, mali by ste používať elastické kolesá z celogumy z nášho online obchodu.

 

K našim kolesám z celogumy

Kolesá z termoplastu

 

Popri kolesách z celogumy existujú aj kolesá z termoplastu, ktoré sú taktiež všestranne použiteľné. Na rovnakej cenovej úrovni sú kolesá z termoplastu alternatívou chrániacou zdravie, pretože neobsahujú polycyklické aromatické uhľovodíky (PAK), majú ľahký chod a nezanechávajú stopy.

 

K našim kolesám z termoplastu

Kolesá z polyuretánu

 

Kolesá z polyuretánu sú vhodné najmä na používanie pri ľahkých až ťažkých záťažiach na rozličných podkladoch, pretože sú veľmi robustné, majú dlhú životnosť a ľahký chod. V našom online obchode sú dostupné v materiáloch z polyuretánu a elastického polyuretánu.

 

K našim kolesám z polyuretánu

Pneumatiky a neprepichnuteľné kolesá

 

Ak potrebujete vysoký jazdný komfort na nerovných a voľných podkladoch, sú pneumatiky vhodnou voľbou. Naše pneumatiky sú dostupné v rôznych druhoch profilov a v rozličných vyhotoveniach. Tak môžete nakúpiť napríklad aj neprepichnuteľné kolesá s pneumatikami. Takto je váš prepravovaný tovar pri doprave optimálne zaistený.

 

K našim pneumatikám

Plastové kolesá

 

Plastové kolesá z polypropylénu alebo polyamidu sú vďaka ich nízkemu valivému odporu a vysokej chemickej odolnosti vhodnou voľbou v prípade pevných a rovných podkladov.

 

K našim plastovým kolesám

Kolesá pre vysoké zaťaženie

 

Pre náklady s hmotnosťou až do 10 t, ktoré sa transportujú po pevných podkladoch, ponúkame kolesá pre vysoké zaťaženie zo šedej liatiny alebo ocele, pretože majú vysokú nosnosť a teplovzdornosť.

 

K našim kolesám pre vysoké zaťaženie

TORWEGGE kolesá pohodlne nakúpite v online obchode

 

Naše TORWEGGE kolesá sú dostupné ako vodiace a pevné kolieska. Aby bolo možné optimálne manévrovať s objektmi, odporúčame kombináciu vodiacich a pevných koliesok, ktoré predstavujú pomôcku vďaka svojej otáčavosti a nehybnosti a prepravovaný tovar udržiavajú v rovnováhe. V našom online obchode sa nachádza obrovský výber TORWEGGE kolies, aby ste aj pre vašu prevádzku našli optimálne riešenie. Ak by vaše hľadanie nemalo byť úspešné, ponúkame vám kolesá vyrobené na mieru.

 

Ak sa zaujímate aj o dopravnú techniku, prezrite si našu ponuku. Tu nájdete všetky produkty od dopravných kladičiek až po valčeky.

 

Navyše vám radi poradíme ohľadom našich TORWEGGE kolies a ďalej vám pomôžeme počas osobného rozhovoru. Spoločne s vami je vhodné riešenie pre váš podnik na dosah. Tešíme sa na spoluprácu.