Užitoční pomocníci pre sklady a prevádzku

 

Transportné zariadenia zaujímajú vo veci pracovnej ergonómie popredné miesta. Okrem toho podporujú bezpečnosť a efektívnosť pracovných procesov. Použitie transportných zariadení pritom podporuje vašich zamestnancov, tým najlepším spôsobom skracuje vzdialenosti v priestoroch a zjednodušuje prepravu ľahkých až ťažkých nákladov. Objednajte si teraz užitočné transportné zariadenia na spoľahlivý presun komponentov, náradia a mnohých ďalších vecí!

 

Výhodné a všestranné – transportné zariadenia pre sklady a prevádzku

Či už v priemysle, remeselnej výrobe alebo v domácich dielňach – vďaka svojim rozličným vyhotoveniam sa môžu transportné zariadenia používať všestranne. Mimoriadne nápomocné sú pri preprave modulárnych a stohovateľných debien alebo iných objektov. Pritom produkty od TORWEGGE presvedčia mimoriadne vysokou kvalitou, stabilitou, ako aj ergonómiou a dokážu uviesť do pohybu transportné náklady z rozličných hmotnostných tried a druhov. Vyznačujú sa veľmi dobrými manévrovacími schopnosťami a ľahkým chodom, takže vaši zamestnanci sú pri pohybe nákladov a pracovných prostriedkov optimálne odbremenení. Naše transportné zariadenia naďalej nepotrebujú žiadny el. prúd, pričom predstavujú veľmi ekologickú variantu v rámci dopravnej logistiky.

Náš veľký výber transportných zariadení

 

Výber transportných zariadení od TORWEGGE je rozmanitý a zahŕňa tak dopravné vozíky, ako aj špeciálne riešenia. Tie prvé predstavujú podvozky, policové vozíky, rudly, vidlicové alebo zdvíhacie vozíky. Väčšinou sú vybavené oceľovým rámom, ako aj vodiacimi a pevnými kolieskami, ktoré podvozku prepožičiavajú veľmi dobré manévrovacie schopnosti a ľahký chod. Paralelne k nim sa  dopravné vozíky a podvozky hodia na prepravu modulárnych a stohovateľných debien alebo škatúľ. Tieto odnesú tovar až do hmotnosti 150 kg, zatiaľ čo podvozky zabezpečia prepravu nákladov do hmotnosti až 1 500 kg. Najčastejšími oblasťami použitia našich dopravných vozíkov sú sklady a tiež továrne a výrobne, v ktorých efektívne a rýchlo usporiadajú náradie a pracovné prostriedky na pracoviskách.

 

viac o dopravných vozíkoch
Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objednať užitočné transportné zariadenia od TORWEGGE

 

Ergonomicky, prakticky, dobre – zaobstarajte si užitočné transportné zariadenia od TORWEGGE na odbremenenie vašich zamestnancov a efektívne navrhnutie pracovných procesov. Pre väčšiu variáciu vám ponúkame veľký sortiment ťažných pružín a balančných nylonových lán, ktoré podporia vašich zamestnancov pri zachytávaní ťažkého náradia. Okrem toho nájdete u nás zdvíhacie stoly na prekonanie výškových rozdielov. Ak máte otázky o našich transportných zariadeniach alebo si želáte profesionálne poradenstvo, dajte nám o tom vedieť. Využite náš kontaktný formulár. Naši zamestnanci sú vám kedykoľvek k dispozícii!

 

Transportné zariadenia v našom e-shope

Ergonómia práce v intralogistike

 

Ergonomické pracovisko podporuje zdravie a predchádza ochoreniam, ktoré majú často pôvod v nesprávnom držaní tela. Preto je nevyhnutne sa podrobnejšie zamerať na pracovné úkony vo firme. 

Demografické zmeny sa nevyhýbajú ani intralogistike. Rovnako ako v mnohých iných profesiách, aj v tomto pracovnom odvetví sa k tomu pridáva nedostatok odborných pracovníkov. Ochorenia svalov a kostrovej sústavy nie sú v tomto obore žiadnou výnimkou. 

Premýšľajte o tom! Náš tým Vám rád pomôže s lepšou ergonómiou Vašej intralogistiky!

 

Hneď konzultovať