Namáhavé zohýbanie sa alebo neustále hľadanie sa stane minulosťou

 

Naše ťažné pružiny, nazývané aj vyvažovače, a balančné nylonové laná s dlhou životnosťou uľahčia a urýchlia prácu na pracoviskách vo výrobe a v montáži. Náradie sa na nich zavesí, takže pracoviská sú aj po vystriedaní náradia vždy upratané.

Ako taká ťažná pružina funguje?
Nástenné zariadenie je vybavené lanom (al. podobne) a na ňom je zavesená karabína. Na karabíne je upevnené náradie. Pracovník si tak môže pritiahnuť karabínu k sebe a vziať si náradie. Karabína sa potom zasunie naspäť do východiskovej pozície.

Vyvažovač vyvažuje hmotnosť náradia, takže je neustále v určitej pozícii.

 

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objednávka v našom e-shope

 

Tešíme sa, že máte záujem o naše ťažné pružiny a balančné nylonové lana. Navštívte náš e-shop. Tu nie len ušetríte 5 % za každú objednávku, ale aj získate prístup k všetkým údajom o produkte a výkresom CAD.

 

Ťažné pružiny a balančné nylonové laná v našom e-shope

Ergonómia práce v intralogistike

 

Ergonomické pracovisko podporuje zdravie a predchádza ochoreniam, ktoré majú často pôvod v nesprávnom držaní tela. Preto je nevyhnutne sa podrobnejšie zamerať na pracovné úkony vo firme. 

Demografické zmeny sa nevyhýbajú ani intralogistike. Rovnako ako v mnohých iných profesiách, aj v tomto pracovnom odvetví sa k tomu pridáva nedostatok odborných pracovníkov. Ochorenia svalov a kostrovej sústavy nie sú v tomto obore žiadnou výnimkou. 

Premýšľajte o tom! Náš tým Vám rád pomôže s lepšou ergonómiou Vašej intralogistiky!

 

Hneď konzultovať