Kolesá z celogumy v TORWEGGE

Kolesá z celogumy nájdete v mnohých priemyselných oblastiach použitia, v ktorých sú potrebné kolesá. Popri svojom dobrom pomere ceny a výkonu ponúkajú vysoký jazdný komfort pri každej úlohe, ktorú musíte zvládnuť. Informujte sa u nás o rôznych druhoch a oblastiach použitia!

Rozmanité vlastnosti kolies z celogumy

S našimi kolesami z celogumy získate vysoký jazdný komfort pri ľahkom a strednom zaťažení, ktorý má v transportnej oblasti veľký význam. Okrem toho kolesá z celogumy poskytujú možnosť prepravy nákladov bez hluku, s odolnosťou proti nárazom a tlmením vibrácií. Pri preprave s rozlične vysokými zaťaženiami a rôznymi vlastnosťami podkladov zohráva materiál, disky a ložisko kolesa veľkú úlohu. Najlepšie využívanie pritom ponúkajú disky z plastu, hliníka alebo plechu, ktoré vám ponúkame v našom sortimente. Aby sa pri rozličných rozdeleniach hmotností mohli zaťaženia všetkých kolies optimálne vyrovnať, môžete kolesá variabilne usporiadať. Pri rovnomernom rozdelení záťaže získate okrem iného najlepší jazdný komfort pri transportovaní vašich nákladov, za čo vám vaši zamestnanci poďakujú. Pri nákladoch, ktoré sa musia prepravovať pri vysokých výkyvoch teplôt, sa používajú taktiež kolesá z celogumy, pretože sa vyznačujú teplotným rozpätím od - 20 °C do + 60 °C.  Pri odbornom používaní kolies z celogumy a dodržiavaní správneho zaťaženia na koleso máte výhodu mimoriadne vysokej životnosti.

Naše kolesá z celogumy majú tiež guličkové ložiská, valčekové ložiská alebo klzné ložiská, pričom sa zlepší ich jazdný komfort a dosiahnu vysoký tichý chod. Kolesá z celogumy vyžadujú nízke náklady na údržbu, pričom sa dajú používať neustále. Okrem toho majú kolesá z celogumy s guličkovým ložiskom, valčekovým ložiskom alebo klzným ložiskom vysokú životnosť pri väčšom zaťažení, čo z nich robí optimálnych sprievodcov v oblasti priemyselnej logistiky.

Vlastnosti

vlastnosti
  • tichý chod
  • robustnosť
  • odolnosť proti nárazom
  • tlmia vibrácie
  • výhodná cena pri ľahkom vykonaní
kvalita/typ dlážky
pevný a nerovný / drsný
pevný a hladký / rovnomerný
pevná a citlivá
nerovnomerné a voľné

TORWEGGE vám poskytuje elastické kolesá z celogumy pre väčší jazdný komfort

 

Elastické kolesá z celogumy sú dobrou alternatívou k štandardným kolesám z celogumy, pretože materiál so 65° podľa Shore-A je mäkší. Tým môžu elastické kolesá z celogumy lepšie odolávať vibráciám a nárazom ako ich štandardné alternatívy a dosiahnuť vyššiu nosnosť. V javiskovej technike alebo pre Flight case a ozvučovaciu techniku nachádzajú elastické kolesá z celogumy použitie ako takzvané Blue Wheels. Samotné drobné prekážky nepredstavujú pre tento typ kolesa podľa priemeru kolesa žiadny problém.

 

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Kolesá z celogumy pre každú oblasť použitia v TORWEGGE

 

Naše kolesá z celogumy vám poradia s najrozličnejšími vlastnosťami podkladov, bez ohľadu na to, či ide o voľné, pevné, nerovné alebo chúlostivé podlahy. S kolesami TORWEGGE si optimálne poradíte. Ak transportujte ťažké náklady, ponúkame vám naše elastické kolesá z celogumy, pretože tieto vykazujú vyššiu nosnosť. S našimi odbornými znalosťami budeme pri vás stáť pri vašom ďalšom projekte.

Na prepravu chúlostivých nákladov máte v našom sortimente k dispozícii aj pneumatiky, ktoré sa s obľubou používajú pri vozíkoch s bočnicami alebo fúrikoch. Pre potravinárske a medicínske oblasti ponúkame naše kolesá z plastu, pretože sú hygienickejšie.

V prípade otázok o našich kolesách z celogumy alebo našom ďalšom sortimente sme vám radi k dispozícii. Kedykoľvek využite náš kontaktný formulár a my sa vám ozveme čo najskôr. Tešíme sa na spoluprácu!

 

Kolesá z celogumy v našom e-shope