Manipulačná a transportná technika od TORWEGGE

Aby bolo možné optimálne nastaviť rozostupy v priestore, transportná logistika sa venuje prispôsobeniu transportov prepravným trasám. Taktiež pre lepšie odbremenenie ľudí pri výkone práce a tak zlepšenie ich pracovnej efektivity by sa mali skrátiť cesty pri interakcii človeka a stroja. Na tento účel TORWEGGE ponúka kompletné riešenia v oblasti manipulačnej a transportnej techniky. Pritom je návrh ergonomického spôsobu práce v rámci montáže, výroby a skladovania na prvom mieste na ceste k zlepšeniu efektivity. Aby aj vaši zamestnanci profitovali z ergonomického pracoviska, prehrabte sa v našej pestrej ponuke manipulačnej a transportnej techniky. Ak hľadáte individuálne komplexné riešenie pre vašu prevádzku, ponúkame vám rozsiahle poradenstvo.

Pre ergonomické výrobné procesy využite našu transportnú a manipulačnú techniku

 

Ako ochranu pre vašich zamestnancov vám v našom sortimente ponúkame produkty manipulačnej a transportnej techniky ako balančné zariadenia a ťažné pružiny, ktoré optimalizujú ergonomiku na pracovisku. Pomocou týchto manipulačných techník môžete zariadenia bez vynaloženia veľkej sily voviesť do polohy správnej pre vašich pracovníkov. Závesný koľajnicový systém na upevnenie na strope sa odporúča pre produkty manipulačnej techniky.  Pomocou nášho systému C-koľajníc s prívodom energie môžete okrem toho optimálne zásobovať pracoviská svojich zamestnancov energiou, napr. stlačeným vzduchom, a popritom stavebnicový princíp C-koľajníc zjednodušuje inštaláciu. Taktiež je možné prispôsobiť C-koľajnice vašim nárokom.

Na prepravu tovarov ponúkame rôzne transportné zariadenia, ako sú dopravné vozíky a podvozky, ktoré zjednodušujú každodenný život prevádzky a prácu v sklade a tak umožňujú efektívnejší pracovný proces. Aby boli naše transportné zariadenia dobre vybavené podľa vašich potrieb, vyrábajú sa vo vysokej kvalite, stabilné a ergonomické. Okrem toho slúžia na prepravu rozličných nákladov v rôznych hmotnostných triedach.

Ďalšou možnosťou ako ochrániť svojich pracovníkov sú naše zdvíhacie stoly používané pri požadovaných každodenných prácach, ktoré slúžia ako prepravné pomôcky a sú odbremenením chrbta na základe prispôsobenia sa pracovnej výške. Naše zdvíhacie stoly sú vám k dispozícii ako štandardný nožnicový zdvíhací stôl alebo ako komplexné riešenie prispôsobené vašim potrebám. Tým sa tieto zariadenia hodia do rôznych oblastí použitia. Prezrite si náš rozsiahly výber transportnej a manipulačnej techniky!

 

Kvalitatívne hodnotná transportná a manipulačná technika od TORWEGGE

 

Našou manipulačnou a transportnou technikou pomôžete svojim pracovníkom pri zdvíhaní ľahkých a ťažkých bremien a ochránite tak ich zdravie. Okrem toho naša transportná technika zvyšuje rýchlosť, ktorou môžete prepravovať náklady, čo sa prejaví na produktivite a toku materiálu v rámci vašej prevádzky. Obrovský sortiment manipulačnej a transportnej techniky je vám k dispozícii. Ak potrebujete produkt, ktorý je prispôsobený vašim potrebám, potom sa skontaktujte s našimi zamestnancami. Naši pracovníci vám tiež poskytnú profesionálnu pomoc, aby ste mohli vybrať ten najlepší produkt zodpovedajúci vašim požiadavkám. Kontaktujte nás prostredníctvom nášho kontaktného centra. Tešíme sa na vašu správu!