Manipulačná a transportná technika

Naša manipulačná a transportná technika zlepší tok materiálu vo Vašej firme. Dodávame kompletné riešenia z jednej ruky, vďaka ktorému je práca vo výrobe, montáži a v sklade efektívnejšia a predovšetkým viac ergonomická. Tieto riešenia znamenajú úľavu pre ľudí, ktorí tam pracujú. Radi Vám poradíme s usporiadaním ergonomického vybavenia pracoviska aj so zostavou jednotlivých komponentov.

Ťažné pružiny a balančné nylonové laná

 

S našimi ťažnými pružinami a balančnými nylonovými lanami máte často používané náradie zavesené a pripravené na dosah ruky. Namáhavé zohýbanie sa alebo neustále hľadanie sa tak stane minulosťou.

 

K našim ťažným pružinám a balančným nylonovým lanám

Prívod energie cez C-koľajnice

 

Pomocou nášho systému prívodu energie, ktorý pozostáva z C koľajníc, zatáčok, káblových vlečiek a bohatého príslušenstva môžete čisto a lacno zaistiť stlačený vzduch alebo elektrický prúd pre jednotlivé pracoviská. Pomocou tohto stavebnicového princípu Vám zaistíme individuálny prívod energie podľa Vašich želaní.

 

K našim prívodom energie

Závesné koľajnicové systémy

 

Závesné dopravné zariadenia umožňujú ergonomickú optimalizáciu sledu pohybov na pracovisku. Tu sa používajú C-koľajnice, ktoré je možné skladať ako stavebnicu. Systémy sa môžu flexibilne prispôsobiť podľa individuálnych potrieb.

 

K našim závesným koľajnicovým systémom

Transportné zariadenia

 

Naše pojazdné transportné zariadenia predstavujú dodatočnú pomoc do skladu a pre prevádzku. Ponúkame Vám riešenie na prepravu rôzneho materiálu a tovaru v rôznych hmotnostných triedach. Prioritu má u nás kvalita, stabilita a ergonómia.

 

K našim transportným zariadeniam

Zdvíhacie stoly

 

Zdvíhacie stoly sa používajú na vyrovnanie výšky, napríklad pri odovzdávaní výrobkov z jednej úrovne do druhej. Na rôzne účely ponúkame jednak štandardné nožnicové zdvíhacie stoly, ako aj individuálne kompletné riešenia.

 

K našim zdvíhacím stolom