Kolieska pre vysoké zaťaženie do 1 250 kg

Vďaka stabilnej konštrukcii našich koliesok pre vysoké zaťaženie z hlboko ťahaného, galvanicky pozinkovaného oceľového plechu dokážete transportovať veľké bremená. Náchylnosť na nárazy a údery našich koliesok pre vysoké zaťaženie až do 1 250 kg sa znižuje obzvlášť na základe tvrdených ložiskových paniev. Ak by ste chceli transportovať vysoké bremená bez problémov, ste v TORWEGGE na správnom mieste. Máme rozsiahlu ponuku koliesok pre vysoké zaťaženie až do 1 250 kg, pomocou ktorých môžete bezpečne zvládnuť svoje ďalšie projekty. 

Kolieska pre vysoké zaťaženie do 1 250 kg sú ponúkané v mnohých oblastiach použitia

Kolieska pre vysoké zaťaženie sú ponúkané pre bremená s hmotnosťou 500 kg alebo 1 000 kg, pretože tieto umožňujú bezpečnú a spoľahlivú prepravu. To z nich robí nanajvýš obľúbený prepravný prostriedok v oblasti strojárstva, zdvíhacích vozíkov a priemyselnej výroby, kde sa veľké bremená vozia po podlahách každý deň. Naše kolieska pre vysoké zaťaženie do 1 250 kg taktiež odolávajú extrémnym teplotám okolitého prostredia.

Objavte náš veľký sortiment koliesok pre vysoké zaťaženie do 1 250 kg

My, v TORWEGGE, vám poskytujeme rozsiahly sortiment koliesok pre vysoké zaťaženie pre náklady od hmotnosti 500 kg alebo 1 000 kg. Naše kolieska pre vysoké zaťaženie do 1 250 kg môžete pritom získať v rôznych variantoch, čo vyhovuje požiadavkách na nosnosť a behúne. Môžete si vybrať medzi kolieskami pre vysoké zaťaženie z elastického polyuretánu, polyuretánu, elastickej celogumy alebo polyamidu s vodiacou alebo pevnou vidlicou. Dodatočne sú naše kolieska pre vysoké zaťaženie do 1 250 kg vybavené guličkovými alebo klznými ložiskami a sú dostupné s upevňovacou platničkou alebo dvojitým dorazom.

 

Kolieska pre vysoké zaťaženie do 1 250 kg disponujú mnohými výhodnými vlastnosťami, ktoré ale závisia od materiálu. Po prvé môžete polyuretánové kolieska bez problémov používať pri vysokých teplotách a naolejovaných dráhach chodu, pretože sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti teplotám a opotrebovaniu. Po druhé sú kolieska pre vysoké zaťaženie z polyamidu rýchloschnúce a elastické. Na opatrnú prepravu tovarov bez nárazov od hmotnosti 500 kg alebo 1 000 kg sa optimálne hodia elastické kolieska z celogumy. Šetríte nimi aj svoju podlahu, keďže pri chode nezanechávajú stopy.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Objavte kolieska pre vysoké zaťaženie do 1 250 kg v TORWEGGE

 

S našimi kolieskami pre vysoké zaťaženie do 1 250 kg môžete bezpečne zvládnuť výzvy v rôznych oblastiach vášho podniku. Naše kolieska majú vysokú nosnosť a sú nanajvýš robustné, pretože na ich výrobu používame špeciálne materiály. Pomocou našich ľahkých až stredne ťažkých koliesok môžete bez problémov transportovať aj ľahšie náklady. Ak transportujete ťažké náklady až do 10 t, prezrite si naše kolieska pre vysoké zaťaženie do 10 t. TORWEGGE vám ponúkajú všetko, čo potrebujete na bezproblémovú vnútropodnikovú prepravu!

 

Ak máte otázky o našom sortimente koliesok pre vysoké zaťaženie do 1 250 kg alebo našich ďalších produktoch ako aj zásielkach, radi vám poradíme počas osobného rozhovoru! Spoločne s vami nájdeme vhodné kolieska pre vysoké zaťaženie pre váš projekt. Tešíme sa na vašu správu!

 

Ťažké kolieska v našom e-shope