Kvalitní válečkové kolejnice TORWEGGE

Válečkové kolejnice jsou ideální pro flexibilní přísun materiálu a šetrnou přepravu lehkého i těžkého nákladu. Náš velký sortiment válečkových kolejnic je vhodný pro všestranné použití a přepravu zboží různých velikostí. Pokud chcete trvale ulehčit práci svým zaměstnancům a zvýšit efektivitu přepravních procesů ve firmě, pak neváhejte a projděte si nabídku válečkových kolejnic v našem e-shopu. Určitě najdete tu pravou pro vás!

Rôzne druhy valčekových koľajníc

 

Kladičkové lišty sa hodia obzvlášť pre ľahké náklady, ako sú skladové obaly v spádových regáloch alebo malé krabice.

  • plastové valčeky v štandardnom prevedení alebo s náklonom
  • Ø 13 až Ø 40 mm
  • rozmanité varianty (vhodné napr. pre antibakteriálne alebo chladiace zóny)
  • možnosť rôznych rozostupov
  • k dispozícii je všestranné príslušenstvo

 

Univerzálne valčekové koľajnice a valčekové koľajnice Colli

 

Univerzálne valčekové koľajnice a valčekové koľajnice Colli sa hodia na prepravu ľahkých až stredne ťažkých prepravovaných nákladov a môžu sa používať v spádových regáloch alebo na vodiacich koľajniciach. Príslušné kladičky sú dostupné v rôznych vyhotoveniach s náklonom, klzným alebo guličkovým ložiskom a ako kolieska so štetinami a môžete ich flexibilne prispôsobiť príslušným aplikáciám.

 

Prehlaď dostupných dopravných kladičiek

Paletové valčekové koľajnice a valčekové koľajnice pre vysoké zaťaženie

 

Paletové valčekové koľajnice a valčekové koľajnice pre vysoké zaťaženie sú vyrobené z čistej ocele a dokážu prepraviť až 655 kg na jednu kladičku. Europalety, gitterboxy a iné ťažké náklady dokážete bez problémov prepraviť a vo vašich skladových a výrobných halách si tak urobíte poriadok. Paletové valčekové koľajnice sa používajú aj v prípade ťažkých nákladov. Na zlepšenie prepravy nákladov je možné zvýšiť jednu stranu profilov. Taktiež môžete použiť pomôcku pre zavádzanie. Paletové valčekové koľajnice a valčekové koľajnice pre vysoké zaťaženie sa používajú najmä v manipulačných skladoch a v dopravnej technike. Naše koľajnice sú k dispozícii v rôznych vyhotoveniach s použitím oceľových valčekov, guličkových ložísk a polyamidových a polyuretánových valčekov.

 

Prehľad dostupných dopravných valčekov

Všesmerové valčekové koľajnice a koľajnice s guličkovými jednotkami

 

Všesmerové valčekové koľajnice a koľajnice s guličkovými jednotkami sa používajú, ak musíte prepravovať, triediť alebo otáčať prepravované predmety s rovným povrchom do rôznych smerov. Často sa využívajú v automobilovom priemysle, v strojárstve, obalovom priemysle alebo v drevárskom a nábytkárskom priemysle. Obe varianty sa odlišujú predovšetkým svojou nosnosťou. Všesmerové valčekové koľajnice dokážu uniesť až 40 kg na kladičku, v prípade koľajníc s guličkovými jednotkami je to dokonca až 160 kg.

 

  • Flexibilná manipulácia s ľahkými až stredne ťažkými prepravovanými nákladmi
  • K dispozícii sú rôzne kladičky, príp. guličkové jednotky
  • Rozmanité varianty a bohaté príslušenstvo

 

Pri zaistení plynulého chodu bez prevrhnutí by ste mali dbať na to, že prepravované predmety by mali byť súčasne položené na minimálne troch valčekoch.

 

Prehlaď dostupných dopravných kladičiek
Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Vyžiadať valčekové koľajnice od TORWEGGE

 

Valčekové koľajnice predstavujú veľkú súčasť priemyselných dopravníkových pásov a dajú sa pomocou vhodného príslušenstva usporiadať do veľkého systému dopravnej techniky. Z tohto dôvodu je ich použitie veľmi flexibilné. V spoločnosti TORWEGGE vám ponúkame rozsiahly sortiment, a preto sa valčekové koľajnice dokážu prispôsobiť vašim individuálnym potrebám. Na základe toho je potrebné uviesť v objednávke len želané rozmery. Okrem toho u nás nájdete aj správne príslušenstvo pre valčekové koľajnice, a preto si ich môžete jednoducho namontovať aj bez asistencie tretej osoby.

V prípade otázok o našom sortimente nás môžete kedykoľvek kontaktovať. Tešíme sa na vašu správu!

 

Valčekové koľajnice v našom e-shope