Nikdy nestraťte kontakt so zemou

 

Ako jeden z popredných dodávateľov kolies a pojazdových koliesok, dopravnej techniky, manipulačnej techniky a intralogistických riešení sme silný partner pre priemysel a obchod. S kreatívnymi nápadmi a veľkou radosťou pre inovácie vyvíjame riešenia, ktoré sú orientované na potreby a sú investíciou do budúcnosti, pre vnútropodnikový tok materiálu. Pritom si vyberáme aj netradičné cesty a spôsoby, aby sme naším zákazníkom poskytli optimálne riešenie.

 

 

 

Náš slogan „Budúcnosťou hýbeme my“ pre nás znamená, že si neustále kladieme otázky a sme otvorení novým cestám a spôsobom. Hovoríme „Áno“ neznámemu a hovorím „Áno“ zmenám! Neustále sa zlepšujeme a zdokonaľujeme, aby sme sa vždy dokázali prispôsobiť potrebám našich zákazníkov. To je naša misia.“

Thomas Otto, konateľ, TORWEGGE GmbH & Co. KG

 

Stojíme po boku našich zákazníkov

 

Naši zákazníci sú bezpodmienečne vždy našou prioritou. Dodávame produkty a riešenia, s ktorými budete úspešní. Záväznosť, rýchlosť, flexibilita a úzka spolupráca so zákazníkmi formujú našu prácu. Posledné z vyššie uvedených je pre nás obzvlášť dôležité: Poskytujeme Vám kompetentné poradenstvo nielen od poradenstva až po vyexpedovanie, prípadne po uvedenie do prevádzky, ale aj potom. Vždy si nájdeme čas a vďaka celonárodnej sieti obchodných zástupcov sme neustále vo Vašej blízkosti.

TORWEGGE - Budúcnosťou hýbeme my.