Zdvihnutá opona pre hybné komponenty

Rozmanitá javisková technika v TORWEGGE

 

Hľadáte všestranne použiteľnú javiskovú techniku? Naše portfólio produktov obsahuje množstvo komponentov, ktoré sú vhodné na optimálne použitie na javiskách alebo v divadelných dielňach v nadzemných a podzemných javiskových zariadeniach, ako aj pri stavbe kulís. V týchto segmentoch trhu sa väčšina dopytu sústredí na špeciálne kolieska, ktoré vyrábame podľa požiadaviek zákazníkov. Pre kolesá a kolieska v divadelnej a javiskovej technike je charakteristický ľahký chod, nízka hlučnosť a vysoká nosnosť. Uprednostňuje sa čierna matná farba, aby neodrážala svetlo.

Všetky tieto kritériá sa spájajú v našej javiskovej technike. Ak aj vy hľadáte optimálnu techniku pre stavbu vašich kulís, u nás ste na tom správnom mieste. Poprehŕňajte sa teraz v našom online obchode a objavte ideálneho pomocníka pre vaše javisko!

 

Naše kolieska série z polyuretánu BM-PUBA s mimoriadnou nosnosťou

 

Táto séria koliesok sa výborne hodí na použitie na javisku, tzn. na prepravu a udržanie ťažkých javiskových komponentov. Vďaka vysokej nosnosti koliesok ich môžete používať v najrozličnejších oblastiach. Čierne kolieska sa okrem toho vyznačujú veľmi nízkym valivým odporom a mimoriadne tlmia vibrácie, pričom sú ideálnym komponentmi pre javiskovú techniku. Tým, že kolieska sú taktiež veľmi robustné a odolné voči oderu, majú dlhú životnosť, vďaka čomu môžete z našej série koliesok profitovať dlhý čas.

 

Bluewheels a Blackwheels pre nehlučnú javiskovú techniku

 

Naše kolieska Bluewheels a Blackwheels sa na základe ich mimoriadne nehlučného chodu výborne hodia na použitie v javiskovej technike, ak musí byť jej prevádzka nehlučná. Vďaka ich schopnosti tlmiť vibrácie a robustnosti, ako aj odolnosti voči oderu môžete kolieska Blue- a Blackwheels používať rozmanitým spôsobom a zároveň profitovať z koliesok s dlhodobou životnosťou. Sú vyrobené z elastickej celogumy, a tým získavajú mimoriadne vysokú nosnosť. Na želanie si ich u nás môžete zakúpiť aj so štvornásobnou smerovou brzdou.

 

StageLifter a trojuholníkové javiskové posuvné bloky na jednoduché zdvihnutie vašich kulís

 

Ak musíte zdvihnúť a jednoducho posunúť vaše kulisy pomocou vhodnej techniky, naše StageLifter a trojuholníkové javiskové posuvné bloky sú optimálnou pomôckou. Kulisy jednoducho zdvihnete stlačeným vzduchom, zatiaľ čo pri vypustení bezpečne a pevne stoja na ráme kulisy. To vám umožní rýchle a pružné postavenie a rozobratie počas hry. Zároveň sa podlaha nenamáha a vhodné kolieska sa nepreťažujú. Nájdete u nás ponuku rôznych stavebných výšok. Ak máte ďalšie otázky o našich trojuholníkových javiskových posuvných blokoch alebo o sortimente, pokojne sa na nás obráťte.

 

Bielefeldské koliesko – jedna vidlica, dve stavebné výšky

Na rozšírenie vašej javiskovej techniky ponúkame aj naše vhodné bielefeldské kolieska. Pre viac informácií o našom sortimente sa na nás môžete obrátiť!