1

Intralogistika na dotyk

Odborník na intralogistiku TORWEGGE dovoľuje nahliadnuť hlboko pod pokrievku. Návštevníci môžu pri interaktívnych prehliadkach dokonca priložiť ruku k dielu vo výrobe.

02/18/2020
by Vanessa Dumke

„Pri prehliadkach vo firme chceme, aby návštevníci odchádzali plní zážitkov a lepšie pochopili, ako to všetkou u TORWEGGE funguje. Nápad štandardizácie a profesionalizácie prehliadok firmy vznikol v dôsledku výstavby sveta zážitkov TORWEGGE v sídle našej centrály v Bielefelde.

Uľahčiť rozhodnutie ohľadom nákupu

„Cieľom týchto nových priestorov je sprostredkovať náhľad do našej každodennej práce. Máme široké spektrum produktov a služieb, ktorých súvislosti sa dajú pochopiť najlepšie priamo na mieste,“ vysvetľuje Eschment.
 
V prvom rade je táto ponuka určená pre kupujúcich, ktorí sa chcú informovať o TORWEGGE a portfóliu produktov. Pokiaľ budú vedieť, odkiaľ naše riešenia pochádzajú a ako vznikajú, pomôže im to pri rozhodovaní.

Nový svet zážitkov TORWEGGE

Každá prehliadka začína a končí v našom novom svete zážitkov TORWEGGE. V ňom sa dozviete zaujímavosti z histórie našej firmy a ponoríte sa do portfólia produktov, ktoré sa celé roky nepretržite rozvíjalo. Zvyšok prehliadkovej trasy má modulárnu skladbu a obsahuje interaktívne časti, pri ktorých môžete dokonca sami priložiť ruku k dielu vo výrobe a montáži.

Môžete si vybrať medzi nasledujúcimi stanicami: Výroba koľajníc a valčekov, výroba a testovacia oblasť TORsten, Technikum vrátane skúšobnej stanice pre valčeky, montáž samostatných a pojazdových kolies a koliesok, sklad a logistika. Sprievodcovia z príslušných oddelení Vás ako účastníka prevedú závodom a zahrnú Vás množstvom informácií.

Hneď sa priamo prihlásiť

V prípade záujmu sa obráťte na príslušnú kontaktnú osobu alebo na centrálu (telefón +49 521 93417-0 alebo e-mail: info@torwegge.de) – najlepšie aspoň dva týždne vopred. Srdečne sú u nás vítané aj skupiny návštevníkov. Naše prehliadky si môžu zarezervovať aj obchodní partneri, školské triedy alebo študenti.