1

Dôvera vďaka intenzívnemu poradenstvu obchodných zástupcov

Pri pravidelných návštevách a osobných rozhovoroch s potenciálnymi novými obchodnými partnermi naši poradcovia ponúkajú svoje odborné znalosti a zároveň si urobia presný obraz o aktuálnych problémoch, ktoré sa majú v intralogistike vyriešiť.

02/18/2020
by Vanessa Dumke

Komponenty alebo systémy pre intralogistiku sa nekupujú ako pečivo. Čím je produkt zložitejší, tým viac o ňom záujemca pred kúpou premýšľa. Ako vývojár a predajca dopravnej techniky preto našim zákazníkom a novým obchodným partnerom poskytujeme komplexné poradenstvo. Práve nedávno sme rozšírili sieť našich obchodných zástupcov. Pri pravidelných návštevách a osobných rozhovoroch s potenciálnymi novými obchodnými partnermi naši poradcovia sprostredkujú svoje odborné znalosti a zároveň si urobia presný obraz o aktuálnych problémoch, ktoré sa majú v intralogistike vyriešiť. Na základe toho vypracujeme riešenie pre dopravu tovarov a materiálov, ktorá obstojí aj v budúcnosti.

Kompetentní poradcovia

„Naši obchodní zástupcovia nie sú žiadny klasickí predajcovia. Naši zákazníci ich vnímajú ako kompetentných poradcov, ktorí majú užitočné odpovede na ich otázky ohľadne intralogistiky,“ hovorí Uwe Eschment, konateľ spoločnosti TORWEGGE. To môžu len vďaka tomu, že majú nielen ekonomické, ale aj technické vzdelanie a vyznajú sa v obore. So svojimi fundovanými odbornými vedomosťami naši zamestnanci pomôžu pri rozhodovaní o výbere tých správnych produktov pre riešenie intralogistických výziev v priemysle a logistike. „Pre nás je samozrejmosťou, že našim zákazníkom odborne poradíme a zároveň ich uznávame ako rovnocenného partnera. Len tak môžeme vybudovať základ plný dôvery a trvalo ho posilňovať,“ hovorí Eschment.

Znásobená odbornosť

Máme 14 obchodných zástupcov. Každého z nich podporujú dvaja kolegovia v kancelárii. Pri veľkých intralogistických projektoch navyše prizveme projektového vedúceho. Tak v každom tíme posilňujeme a násobíme odborné znalosti o samostatných a pojazdových kolesách, manipulačnej a prepravnej technike. Naši obchodní zástupcovia pokrývajú oblasť celého Nemecka. Vo svojich oblastiach nemusia tráviť veľa času na cestách, a preto môžu realizovať schôdzky u zákazníkov a záujemcov aj behom krátkej doby.

Požiadavky na nás ako poskytovateľa služieb a na naše produkty sa neustále menia. Vďaka úzkym kontaktom s priemyselnými a logistickými podnikmi máme vždy aktuálne informácie o intralogistických výzvach a situácii na trhu. „Len tak sa nám darí zaručiť, že vždy ponúkame riešenia, ktoré naši zákazníci potrebujú,“ hovorí Eschment.