1

Sme na veľtrhu v Hannoveri

Od 1. do 5. apríla nás zastihnete na veľtrhu v Hannoveri. V spoločnom stánku technologickej siete kontaktov východného Vestfálska it’s OWL (hala 16, stánok A04) chceme nielen osloviť zadávateľov a zákazníkov, ale upozorniť na seba tiež potenciálnych nových zamestnancov a odborníkov.

02/18/2020
by Vanessa Dumke

 

TORWEGGE Intralogistics GmbH & Co. KG skúša na Hannoverskom veľtrhu slúžiť dvom pánom a tentokrát sa obracia na dve cieľové skupiny: firmy z priemyselného odvetvia a potenciálni budúci zamestnanci. Pozornosť možných zadávateľov zákaziek a zákazníkov má vzbudiť prepravný systém bez vodiča (AGV) TORsten, ktorý bol opäť nominovaný na ocenenie IFOY. Na malom podstavci sa toto dopravné zariadenie naviguje do všetkých strán a ukazujte tak, ako dobre sa hodí na použitie v tých najstiesnenejších priestoroch. A pretože sa chceme porozprávať aj s potenciálnymi uchádzačmi, posledný deň tam bude prítomná referentka personálneho oddelenia. Bielefeldskú firmu nájdete od 1. do 5. apríla v spoločnom stánku technologickej siete kontaktov východného Vestfálska it’s OWL v hale 16 (stánok A04).

„Keď sa výrobné prevádzky zaoberajú nákupom nových intralogistických riešení, je hlavným kritériom miesto potrebné pre zariadenie. Čím menej miesta systémy potrebujú, tým lepšie. Tu boduje TORsten,“ hovorí Uwe Eschment, konateľ TORWEGGE Intralogistics GmbH & CO. KG. TORsten je vďaka svojmu jazdeniu do všetkých smerov maximálne priestorovo úspornou alternatívou pre vnútropodnikový tok materiálu. O extrémnej obratnosti AGV sa návštevníci veľtrhu mohli reálne presvedčiť v stánku technologickej siete it‘s OWL.

TORWEGGE tam však chce osloviť nielen zadávateľov a zákazníkov, ale tiež potenciálnych nových zamestnancov a špecialistov. „Ako sídlo významných inovatívnych firiem je východné Vestfálsko pre mladých ľudí s veľkým potenciálom v podstate veľmi atraktívne. Tento región je ale bohužiaľ často podceňovaný,“ hovorí Eschment. Spolu so sieťou kontaktov it‘s OWL spoločnosť TORWEGGE poukazuje na to, čo táto oblasť môžu ponúknuť ľuďom, ktorí hľadajú prácu. Kto sa chce dozvedieť viac o činnostiach, možnostiach nástupu a osobného rozvoja a o pracovnom prostredí u tejto tradičnej bielefeldskej firmy, je predovšetkým 5. apríla v stánku it‘s OWL na tom správnom mieste. V posledný deň veľtrhu tam bude navyše aj referentka personálneho oddelenia TORWEGGE.